Kas jāņem vērā, pērkot auto rezerves daļas internetā?

Jums ir auto, tātad periodiski būs nepieciešamība pēc autodaļām. Var iet uz tuvāko veikalu vai arī pašam atrast nepieciešamo auto rezerves daļu. Nevienā veikalā uz pasaules nav pieejams pilnīgi viss. Tātad skatāmies interneta veikalā, kuru princips ir piedāvāt labāko risinājumu no dažādiem piegādātājiem un dažādām valstīm.

autoSKAN rekomendē sākt ar piedāvājumu izpēti

Iegādājoties auto detaļas un arī motoreļļas, ielūkojieties vairākās interneta vietnēs.
Atšķirīgs būs piedāvājums, cenas, atrašanās vieta (ja vēlaties izņemt preci pats) un vietnes darbības ātrums, rezerves daļu meklēšanas ērtums, sadaļu izkārtojums un vienkārši, vai interneta veikals šķiet simpātisks vai ne pārāk.

Jums ir ne tikai jānopērk pareizās auto detaļas par iespējami pieņemamāko cenu, bet arī jāpārliecinās, ka pastāv atgriešanas politika un garantijas nosacījumi. Ja auto rezerves daļas un piederumi kāda iemesla dēļ ir bojāti, jums ir jābūt iespējai tos atdot atpakaļ vai nodot tos garantijas remontā. Ja ir gadījusies kļūda un internetā ir nopirktas nepareizās rezerves daļas, jums ir jābūt opcijai tās samainīt.

Pērkot auto detaļas onlainā, der pievērst uzmanību smalkajai drukai, ja tāda ir. Piemēram, kāds interneta rezerves daļu veikals var piedāvāt pievilcīgu cenu, bet citi nosacījumi jums var būt nepieņemami.

Tie ir daži ieteikumi, kādēļ ir būtiski pirkt jaunas auto rezerves daļas – tas palīdzēs izvairīties no nevajadzīgiem pārpratumiem.

Ar ko atšķiras dažādas auto detaļas?

Auto rezerves daļas iedalās vairākās kategorijās. OEM daļas jeb oriģinālās autodaļas. Tās  tiek liktas automobilim rūpnīcā. Savukārt masveidīgākā daļa ir pēcpārdošanas autodaļas un saraksta noslēgumā lietotās auto rezerves daļas. Oriģinālās auto daļas kādam konkrētam auto pamatā ražo viens ražotājs. Savukārt pēcpārdošanas detaļas tam pašam auto  ražo jau vairāki detaļu ražotāji.

Praktiski identisks stāsts – tāpat kā ar autodaļām ir arī par motoreļļām. Atverot dzinēja pārsegu vai, saprotamāk, kapotu, uz eļļas korķa dažiem auto ir uzrakstīts eļļu ražotājs. Īpaši ar savu atpazīstamību un varēšanu izceļas eļļas Castrol. Ražotājs Castrol norāda tikai savu zīmolu, neiedziļinoties eļļu viskozitātēs 5w30 vai 0w30 utt.. Tā skaitās oriģināldaļa un atsevišķi ir nopērkama speciālā iepakojumā ar auto  ražotāja logo. autoSKAN sortimentā ir pieejamas oriģinālās eļļas, tādas kā BMW, Mercedes, Toyota, Nissan, Ford, GM un citas.
Par motoreļļām, transmisijas eļļām un citām smērvielām saite šeit: eļļas

Mēs, autoSKAN,  necenšamies piedāvāt “miljons” artikulu ar detaļu ražotājiem vienam auto mezglam, tādējādi radot pircējam apjukumu. Piemēram, bremžu daļās ir gadiem pārbaudīti ražotāji, kā Brembo, TRW, Ferodo. Filtros Mahle, WIX, Bosch. Akumulatoros- Bosch, Berga, Yuasa. Auto sveces- Bosch, Beru, NGK, Denso utt.

Ja meklējat savam auto autodaļas ar teicamu kvalitāti un par godīgu cenu, aicinām ielūkoties arī interneta veikalā autoSKAN , saite: autoSKAN

Lai auto SKAN !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *