Kas jāņem vērā, izvēloties krēslu pārvalkus

Krēsla pārvalks ir mūsdienīgs veids kā saglabāt krēslu laba stāvoklī un dažreiz pat piešķirt īpašu stila akcentu. Tā kā tirgū ir ļoti daudz dizaina un modeļu variantu, krēsla pārvalka izvēle varētu šķist grūts uzdevums. Bet neuztraucieties, šajā rakstā mēs palīdzēsim jums saprast, kam pievērst uzmanību, izvēloties piemērotāko pārvalku.

Izvēlēties krēsla pārvalku nav viegli. Ir jāņem vērā vairāki kritēriji, piemēram, materiāls, auduma blīvums, stils un tml. Jums ir arī jāpārliecinās, ka modelis atbilst jūsu mājas interjera noskaņojumam. Kā tad pareizi izvēlēties? Lasiet tālāk!

Materiāls

Izvēloties krēsla pārvalku, galvenie faktori, kas jāņem vērā, ir tā izturība un ilgmūžība, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties pārvalku, kas laika gaitā nodrošinās optimālu krēsla aizsardzību.

Tādi materiāli kā lins vai kokvilna, ir lieliska izvēle, jo to noturība pret netīrumiem un izturība pret skrāpējumiem ir izcila. Izvēloties maināmus pārvalkus, kas tiek izgatavoti no viegli mazgājamiem audumiem, jūs ietaupīsiet uz dārgu mazgāšanas līdzekļu iegādes.

Izmērs

Ja krēsla forma ir viegli noteicams kritērijs, tad ar izmēru ir savādāk. Šeit jau būs jāveic mērījumi, lai atrastu jūsu krēslam piemērotāko izmēru. Mērījumi ir jāsāk ar atzveltni, izmērot augstumu, platumu, garumu un dziļumu. Neaizmirstiet arī par roku balstiem, ja tādi ir.

Pēc tam ir jāmēra pati sēžamā daļa. Tāpat kā atzveltnes gadījumā, ir jāņem vērā sēdekļa garums, augstums, platums un augstums. Mērījumiem ir jābūt precīziem līdz milimetram, īpaši tad, ja tas ir netipisks krēsls. Nevilcinieties un, ja rodas grūtības, sazinieties ar profesionāli.

Vai ir krēslu modeļi, kuriem pārvalks nederēs?

Lai gan standarta pārvalki ir piemēroti daudziem krēsliem, ir daži krēslu modeļi, kas nav piemēroti šiem pārvalkiem un tiem nepieciešams individuāls šuvums.

Tie ir krēsli ar izliektu atzveltni, skandināvu krēsli un krēsli ar roku balstiem sānos. Šiem pārvalkiem nav taisnas formas, kas ļauj pārvalkam pielāgoties jūsu krēsla formai un tādējādi iegūt optimālu rezultātu bez krokām.

Iepazīstieties ar visiem mūsu modeļiem

Krēslu pārvalki pasargās jūsu krēslus no ikdienas nodiluma, kā arī atsvaidzinās jūsu mājas interjeru. Pārbaudiet, kā ar šī atjautīgā aksesuāra palīdzību ir iespējams pārveidot savu viesistabu – ieskatieties tonro.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *