Kas ir walk-in garderobes un kā tās iekārtot?

Walk-in garderobes ir viens no visietilpīgākajiem drēbju, kurpju un aksesuāru uzglabāšanas risinājumiem. Ja brīvstāvoši drēbju skapji ir ierobežoti noteiktās augstuma vai platuma dimensijās, tad walk-in garderobes ir telpas daļa vai neliela telpa pie guļamistabas, kas pārvērsta par skapi, izmantojot atvērtu plauktu sistēmu un slēgtu drēbju skapju segmentu kombinācijas visā telpas augstumā. Lai gan walk-in garderobes visbiežāk ir mazākas nekā atsevišķas ģērbtuves, taču tām ir jāparedz lielāka telpa nekā brīvstāvošam vai iebūvētam drēbju skapim.

Cik plašu telpu vai telpas daļu ir jāparedz walk-in garderobei?

Walk-in tipa drēbju skapī, kā liecina tā nosaukums, var ienākt un plauktu sistēmas, atkarībā no atvēlētās telpas un ieejas tajā izvietojas U vai L-formā gar brīvajām sienām.

Plānojot walk-in garderobes izveidošanu ir jāņem vērā ne tikai plauktu dziļums un komfortabls atstatums no plaukta līdz siena, lai varēt brīvi paiet garam, viegli aizsniegt mantas plauktu sistēmu augšējā daļā un apģērbties, bet arī iespējas netraucēti atvērt skapja daļas ar slēgtām durtiņām, ja tādas paredzētas.

Šaurās walk-in garderobēs visefektīvāk ir izvietot atvērtas plauktu sistēmas ar daudzveidīgu stiprinājumu furnitūras funkcionalitāti.

Bez kā nevar iztikt pārdomāti iekārtota walk-in garderobe?

Mūsdienīgi drēbju skapji ļauj paredzēt katrai apģērba kategorijai noteiktu uzglabāšanas veidu. Džemperu vai T-kreklu uzglabāšana stacionāros vai izvelkamajos plauktos ir daudz saudzīgāks un efektīvāks veids nekā tradicionālie drēbju pakaramie, bet zeķēm, apakšveļai vai stila aksesuāriem piemērotāki būs atvilktņu bloki. Šodien ir pieejami arī specializēti drēbju pakaramo veidi biksēm un kaklasaitēm.

Funkcionālas walk-in garderobes iekārtošanā nedrīkst aizmirst arī par spoguli un plauktu apgaismojumu. Ja apgaismojums ļaus nodrošināt labāku skapja plauktu pārredzamību, tad pietiekoši augsts un plats spogulis ne tikai atvieglos ikdienas ģērbšanos, bet arī vizuāli paplašinās walk-in skapi, padarot šauro telpu mājīgāku.

Mēbeļu salona “Kate” plašajā mēbeļu klāstā mājai ir iespējams atrast visatbilstošāko drēbju skapja vai garderobes risinājumu konkrētajai situācijai. Salonā atrodamās mēbeles izceļas gan ar augsto kvalitāti, gan ar mūsdienīgo dizainu. Plašo mēbeļu klāstu var apskatīt arī internetveikalā www.kate.lv, apskatiet piedāvājumu un jautājumu gadījumā sazinieties ar konsultantiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *