Kalendārs – tavas dienas organizētājs

Kalendārs ir galvenais atskaites punkts laika mērīšanai. Kalendāru izmantojam ikdienā gan darbā, savā uzņēmumā, gan mājās. Kalendārs var būt arī lieliska un noderīga dāvana un pastāstīt par Tava uzņēmuma darbību vairāk, veicināt reizē uzņēmuma atpazīstamību.

Kalendāru veidošana pie enivo – pārliecinošs rezultāts

Reklāmas aģentūras enivo print pakalpojumu klāstā jau vairāk nekā 15 gadus ir kalendāru izgatavošana,  kur tiek radīti izcili kalendāri. Jebkuru kalendāru veidošana sākas vispirms ar dizaina izstrādi, līdz labāko materiālu izvēlei un poligrāfiskai pēcapstrādei. Galvenais ir izveidot kalendāru, kas būs noderīgs, gaumīgs un vēl – papildus sniegs informāciju par Tavu uzņēmumu.

Ja Tavs uzņēmums ir pelnījis tikt pie sava kalendāra, apskati piedāvājumu mājas lapā www.poligrafija.lv, zvani vai raksti uz e-pastu! Kalendāru veidošana pie enivo ir izdevīga un sniegs gandarījumu par rezultātu.

Kalendāra un maketa izstrādi veiks profesionāli dizaineri un maketētāji. Kalendāri tiek drukāti labā kvalitātē un vari būt drošs, ka katrs projekts tiks veiksmīgi realizēts.

Izgatavotie kalendāri tiek iepakoti un bez maksas piegādāti visā Latvijas teritorijā. Ja ir nepieciešams, kalendāru var pa tiešo piegādāt Taviem klientiem. Reklāmas aģentūra enivo saglabā izstrādātos failus, tāpēc, ja ir nepieciešams, vari ērti pasūtīt jaunu kalendāru.

Kādu kalendāru izvēlēties uzņēmumam?

Izdevīgi un labi noder ikdienā tieši galda kalendāri. Drukātie galda kalendāri var tikt aprīkoti ar standarta vai individualizētiem mēnešu blokiem. Ja izvēlēsies galda kalendārus ar individuāliem blokiem, tad kalendāru lapas tiks maksimāli pielāgotas uzņēmuma stilam un varēs saturēt arī fotogrāfijas, zīmējumus un citu grafiku.

Kalendāri ir vienkārši un nedārgi, kā arī var pasūtīt ekskluzīvu drukāto galda kalendāru. Aģentūras enivo klientu konsultanti piemeklēs optimālāko risinājumu tieši Tavam gadījumam – uzzvani vai uzraksti e-pastu!

Bieži klienti savam uzņēmumam izvēlas dažāda dizaina un lieluma sienas kalendārus. Reklāmas aģentūra enivo print piedāvā plašu drukāto sienas kalendāru sortimentu. Tie ir gan pāršķirami, gan tādi, kas sastāv no trim daļām, arī ar dienas rāmīti.

Sienas kalendāri var būt dažāda izmēra, ar individuālo formu, īpaši cieto pamatni vai tos var sūtīt pa pastu, šajā gadījumā tam paredzēta īpaša cietā pamatne un aploksne. Tieši tāpat kā galda kalendāriem arī šiem var izvēlēties standarta mēnešu blokus. Ja līdzekļu kalendāru izgatavošanai ir vairāk, var veidot kalendāru ar korporatīvo simboliku, fontiem un krāsu gammu.

Pie enivo print atradīsi plašāko kalendāru izvēli Baltijas valstīs. Kalendārus var veidot arī dažādās valodās. Ieskatieties www.poligrafija.lv un aplūko piedāvātos variantus vai kalendārs tiks izveidots individuāli priekš Tevis!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *