Kādas tāfeles izvēlēties produktīvai ikdienai?

Tāfeles ir neatsverams palīgs prezentāciju un sapulču vadīšanai. Tās sniedz iespēju informāciju padarīt daudz vieglāk uztveramu, tādējādi parūpējoties par to, ka galvenā doma tik tiešām sasniedz darbiniekus, kolēģus, klientus vai sadarbības partnerus. Taču, lai tāfele veiksmīgi pildītu savu uzdevumu un prezentācijas vai sapulces laikā ļautu pastiprināt stāstījumu ar dažādiem vizuālajiem materiāliem, tai ir jābūt jūsu vajadzībām atbilstošajā izmērā un ar piemērotāko virsmu.

Uzņēmuma “AJ Produkti” sortimentā pieejamas tāfeles visdažādākajām vajadzībām. Produktu klāstā atrodamas dažādas funkcionalitātes un izmēru tāfeles, tādēļ ikvienam ir iespējama atrast savām vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Magnētiskā tāfele

Uzņēmuma “AJ Produkti” preču klāstā atrodamas dažāda veida magnētiskās tāfeles. Tās sniedz iespēju izmantot dažādus vizuālos materiālus, tos ar magnētu palīdzību piestiprinot pie tāfeles virsmas. Tās ir noderīgs palīgs kā sapulču laikā, tā arī pēc tās, jo tāfeli iespējams novietot darbiniekiem vai kolēģiem redzamā vietā, ļaujot iepazīties ar svarīgākajiem materiāliem arī vēlāk. “AJ Produkti” piedāvājumā iekļautas gan gluži vienkāršas magnētiskās tāfeles ar baltu virsmu, gan tāfeles ar plānotāja virsmu. Tās ļauj pavisam ērti, pārskatāmi un detalizēti plānot paveicamos darbus.

Baltā tāfele

Baltā tāfele ir risinājums, kas lieliski iederēsies ikvienā darba vietā. Informācija uz tās ir viegli nolasāma, turklāt, šī tāfele ir viegli kopjama. “AJ Produkti” sortimentā atrodamas arī atlokāmas baltās tāfeles. Tas ir kompakts, taču tajā pašā laikā arī plašs risinājums. Kad šādu atlokāmo tāfeli, nav nepieciešams izmantot, to iespējams aizvērtēt, tādējādi būtiski samazinot tās izmēru. Savukārt, kad nepieciešams, atlokāmo tāfeli iespējams atvērt, iegūstot plašu zonu dažādiem ziņojumiem un prezentācijas materiāliem.

Stikla tāfele

Stikla tāfele ir ne tikai lielisks palīgs prezentāciju un sapulču laikā, bet arī interesants biroja interjera papildinājums. Tas ir mūsdienīgs un parocīgs risinājums, kas noder ikvienā birojā. “AJ Produkti” piedāvājumā atrodamas stikla tāfeles ar plānotāja virsmu. Tās sniedz iespēju ērti un efektīvi saplānot turpmāko nedēļas gaitu, ļaujot darbiniekiem un kolēģiem iepazīties ar svarīgāko informāciju.

Korķa tāfele

Tā kā neatņemama uzņēmumu ikdienas sastāvdaļa ir nemitīgi jaunumi un paziņojumi, noderīgs darba telpu papildinājums ir korķa tāfele. Tā pilda ziņojumu dēļa funkcijas, ļaujot darbiniekiem un kolēģiem atgādināt par gaidāmajiem notikumiem un aktuālajiem jaunumiem.

Kāpēc dot priekšroku “AJ produkti” tāfelēm?

“AJ Produkti” ir uzticams uzņēmums, kas saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes, funkcionālus un estētiski pievilcīgus biroja produktus. Uzņēmuma produktu klāstā pieejams dažnedažādas tāfeles, tādēļ ikvienam ir iespēja atrast savai gaumei un vajadzībām atbilstošāko risinājumu. Ražotājs saviem produktiem garantē ne tikai izturību un augstu kvalitāti, bet arī 7 gadu garantiju, tādēļ “AJ Produkti” būs uzticams sadarbības partneris, ar kura palīdzību uzlabot sava uzņēmuma ikdienu, padarot to ērtāku un produktīvāku. 

Apskatīt un iegādāties savām vajadzībām piemērotākās tāfeles, varat uzņēmuma mājaslapā ajprodukti.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *