Foto:Unsplash.com/Henry Ascroft

Kādas ir planšetes priekšrocības salīdzinājumā ar viedtelefonu?

Tu gatavojies pamest savu darbavietu, bet zini, ka Tev būs jāpaliek savienojumā un jāpaveic kāds darbs “pa ceļam”. Telefona ekrāns varētu šķist par mazu, lai varētu izdarīt darbus kvalitatīvi, bet ņemt līdzi portatīvo datoru ir neērti. Darbiem, kuri jāpaveic “pa ceļam”, visērtākais rīks būs planšete. Turpini lasīt un uzzini, kādas ir planšetes priekšrocības salīdzinājumā ar viedtālruni.

Liels ekrāns

Lielāks vienmēr ir labāks, vai ne? Lielākoties, jā. Planšetēm bieži ir diezgan lieli displeji. Protams, ne tikpat liels kā portatīvam datoram, bet noteikti lielāks nekā Tavam viedtālrunim. Tieši tāpēc, dažādu video vai filmu skatīšanās noteikti būs ērtāka nekā viedtālrunī. Būsim godīgi, arī bērni bieži aizņem mūsu telefonus, lai skatītos dažādas multfilmas vai video. Lai nebūtu vienmēr savs telefons, jānodod bērna rokās, lielisks variants ir atsevišķa planšete bērniem, kurā viņi var skatīties sev interesējošo saturu.

Baterija

Viena no lielākajām sūdzībām par viedtālruņiem ir to īsais akumulatora darbības laiks. Viedtālruņa nespēja izturēt pilnu darba dienu, maigi izsakoties, ir kaitinoša lieta. Planšetes ir zināmas, kā ierīces, kuras var darboties pat nedēļu bez uzlādes, ja tiek lietotas nelielā daudzumā.

Produktivitāte

Foto: Unsplash.com/Brooke Cagle

Planšetdatoriem ar lielākiem displejiem ir daudz lielāka jēga. Vari vienlaikus izmantot vairākas lietotnes, atvērt un aizvērt dažādas darbvirsmas, līdzīgi kā datorā. Šādā vidē noteikti ir daudz produktīvāka strādāšana.

Kādu planšetdatoru iegādāties?

Kā jau visas tehnoloģijas arī planšetes ir pieejamas daudzveidīgā klāstā, dažādās cenu kategorijās. Ja vēlies iegādāties savam bērnam atsevišķu planšeti, kurā viņš var skatīties savas mīļākās multfilmas, tad lētas planšetes būs pilnīgi pietiekošas šādai izklaidei. Ja planšetdators būs paredzēts arī produktīvai strādāšanai, tad vari izvēlēties ko jaudīgāku. Strādāšanai bieži noder iespēja koplietot datus starp dažādām ierīcēm, tāpēc, ja, piemēram, izmanto Android operētājsistēmu savā telefonā, tad planšetes Samsung arī ir aprīkotas ar Android operētājsistēmu, kas ļaus vieglāk koplietot datus. Savukārt iOS operētājsistēmas lietotājiem noteikti labāk pie sirds ies Apple planšete.

Ja esi nolēmis, ka vēlies iegādāties planšeti, dodies uz 1a.lv internetveikalu, kur atradīsi planšetes plašā skaitā. 1a.lv ir viens no lielākajiem interneta veikaliem Baltijas valstīs. Pateicoties augstajiem rezultātiem veikalu ir atzinuši zināmākie pasaules ražotāji: Intel, Asus, Microsoft, MSI un DELL un citi zināmākie zīmoli. 1a.lv ir arī oficiālais Apple partneris.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *