Kā izvēlēties vispiemērotāko vissezonas riepu zīmolu?

Vissezonas riepas tāpat kā vasaras un ziemas riepas auto vadītājiem ir pieejamas trīs cenu kategorijās, līdzsvarojot cenas un riepu ražošanā izmantoto materiālu un tehnoloģiju kvalitāti.

Vissezonas riepām ir jānodrošina labi braukšanas apstākļi daudzveidīgos un mainīgos laikapstākļos, tādēļ izvēloties jaunas vissezonas riepas ir jāņem vērā arī noteikti ceļa seguma un laikapstākļu aspekti.

Kā laikapstākļi var ietekmēt vissezonas riepas veiktspēju?

Vissezonas riepas vislabāk ir piemērotas mēreniem laikapstākļiem, kad gaisa temperatūra nesamazinās ilgstoši zem 7 grādiem un ceļa segumu neklāj ledus vai sniegs. Zemās temperatūrās vissezonas riepas gumija kļūst trauslāka un vieglāk traumējama. Savukārt, ļoti augstās temperatūrās vissezonas riepas dilst straujāk nekā vasaras riepas.

Vissezonas riepas savstarpēji atšķiras arī pēc piemērotības lietainiem vai sniegainiem laikapstākļiem. Vissezonas riepas, kas piemērotas ceļiem ar plānu sniega kārtu, tiek apzīmētas ar papildus trīs virsotņu kontūras marķējumu, kas ietver sešstaru sniegpārslas simbolu.

Kādi vissezonas riepu zīmoli ir vispopulārākie?

Daži no populārākajiem riepu zīmoliem ir Continental, Pirelli, Goodyear un Yokohama. Continental, Pirelli, Goodyear zīmoli ir izstrādājuši testos godalgotus vissezonas riepu modeļus, kas nodrošina labu saķeri un vadāmību uz viegli apsniguša ceļa seguma, piemēram, Michelin CrossClimate 2 vai Bridgestone Weatherpeak.

Riepu servisos pieejami arī tādi mazāk dzirdēti, bet kvalitatīvi budžeta klases vissezonas riepu zīmoli kā Lassa, Laufenn, Riken un Sailun.

Kas ir jāzina par Lassa, Laufenn, Riken un Sailun vissezonu riepām?

Visu šo zīmolu vissezonas riepas ir pieejamas plašā izmēru klāstā dažādiem automašīnu modeļiem un nodrošina dažādas ērtības.

  • Sailun jaunākajiem riepu modeļiem ir uzlabots riepu gumijas sastāvs, kas nesamazina vadāmību un drošību arī zemākās temperatūrās par 0 grādiem.
  • Kvalitatīvās budžeta klases Riken vissezonas riepas nodrošina labu vadāmību un stabilitāti gan paātrinājumā, gan pagriezienos, kā arī komfortablu un klusu braukšanu.

Šo un citu zīmolu vissezonas riepas un arī ziemas riepas plašā klāstā ir iespējams apskatīt un iegādāties “Riepu garāža” servisa centros vai interneta veikalā  www.riepugaraza.lv. Pateicoties, daudzveidīgajam pakalpojumu klāstam, riepu nomaiņa vai remonts ir ērti pieejams jebkuram.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *