Kā izvēlēties tieši sev atbilstošu krūšu implantu veidu un formu?

Šobrīd plašu popularitāti ir guvuši krūšu palielināšanas operācija. Krūšu palielināšana ir mūsdienīgs un ātrs veids, kā tikt pie skaistām un formīgām krūtīm. Tieši tāpēc daudzas sievietes vēlas sasniegt savu sapni par pilnīgam krūtīm un apdomā krūšu palielināšanas operāciju. Taču iespējamo krūšu implantu klāsts ir tik plašs, ka tajā ir viegli apjukt. Kā izvēlēties tieši sev atbilstošu krūšu implantu veidu un formu?

Implantu veidi

Pirmā izvēle, kas būtu jāveic pirms krūšu palielināšanas operācijas, ir implantu veids. Plaši tiek pielietoti divi implantu veidi – silikona vai sālsūdens jeb fizioloģiska šķīduma implanti. Silikona implanti mūsdienās ir populārāki, jo tiem ir vairākas priekšrocības. Silikona implantiem ir pieejami vairāki varianti un alternatīvas, sālsūdens implantu klāsts ir ierobežotāks. Atšķirībā no sālsūdens, silikona implanti visas dzīves garumā saglabā formu un tilpumu. Arī pēc daudzie gadiem viņi izskatīsies tieši tāpat kā ievietošanas brīdī.

Implantu formas

Visgrūtākais lēmums, kas sievietei ir jāpieņem, ir izvēlēti implantu forma. Eksistē divu formu implanti – apaļie vai pilienveida jeb anatomiskie implanti. Katrai formai ir savas priekšrocības, un forma, kas piestāvēs vienai sievietei, var nepiestāvētu citai. Taču galvenā atšķirība starp abu formu implantiem ir izskata dabiskums. Apaļos implantus parasti izvēlas sievietes, kuras vēlas iegūt formīgāku un apaļāku dekoltē zonu. Anatomiskie implanti vairāk atdarina krūts dabisko formu un būs mazāk pamanāmi. Taču arī atbilstoši izvēlēti apaļie implanti, var izskatīties maksimāli dabiski un nemanāmi.

Implantu tilpums

Implantu tilpums arī ir atbildīgs lēmums, kurš ir jāpieņem konsultācijas laikā. Izvēloties tilpumu sieviete izvēlas, kāda izmēra krūtis viņa sev vēlētos. Pēc rūpīga izmeklējuma ķirurgs nosaka, kāds implanta tilpums ir ieteicams konkrētai sievietei. Svarīgi ņemt vērā daudz dažādu faktoru, piemēram, krūšu kurvja apkārtmērs, ādas elastība u.c.

Svarīgi zināt, ka katra sieviete ir unikāla. Katras sievietes ķermenis ir individuāls un īpašs, līdz ar to, izvēloties krūšu implantus, ir jāņem vērā daudzi aspekti, kurus izvērtēt varēs tikai profesionāls plastiskais ķirurgs. Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikas pieredzējuši speciālisti atradīs tieši jums atbilstošus krūšu implantus un palīdzēs piepildīt sapni par skaistām un formīgām krūtīm!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *