Kā izvēlēties saules paneļus?

Aktuāls un efektīvs veids, kā samazināt elektroenerģijas izmaksas, vienlaikus rūpējoties par vidi, ir saules paneļu uzstādīšana. Saules paneļi nodrošina vairākas priekšrocības – samazina elektrības rēķinus, ir viegli kopjams un ilgtspējīgs risinājums. Tas ir ari veids, kā palielināt nekustamā īpašuma tirgus vērtību.

Kas jāzina pirms saules paneļu iegādes?

Būtisks faktors ir saules paneļu cena. Lai arī sākotnējās izmaksas ir diezgan augstas, pareizi izvēlēti, kvalitatīvi saules paneļi nodrošina, ka ieguldītais atmaksājas aptuveni 6 – 7 gadu laikā.

Saules paneļi šobrīd ir daudzu uzņēmumu piedāvājumā, tomēr, lai tas būtu labs ilgtermiņa ieguldījums, ir svarīgi izvēlēties savām vajadzībām piemērotākos.

  • Svarīgs aspekts ir saules paneļu jauda. Tā jāsamēro ar mājsaimniecības vajadzībām, pretējā gadījumā saules paneļu iegāde var nebūt tik izdevīga kā sākotnēji cerēts. Izvērtējiet, kāds ir elektroenerģijas patēriņš gada laikā, ņemot vērā patēriņu dažādos gadalaikos un diennakts stundās. Tas palīdzēs izvēlēties piemērotākos saules paneļus
  • Vēl viens būtisks faktors ir saules paneļu parametri. Saules paneļu izmēri atkarīgi no to veida un jaudas. Vairumā gadījumu saules paneļu sistēma tiek uzstādīta uz ēkas jumta, taču to iespējams izvietot arī uz zemes
  • Pakalpojuma sniedzējs. Izvēlieties uzticamu pakalpojuma sniedzēju, kurš ieteiks labākos risinājumus un veiks pareizu saules paneļu uzstādīšanu

Apskatot piedāvājumus, pievērsiet uzmanību arī saules paneļu tehniskajai un ražīguma garantijai.

‘’Baltijas Elektro Sabiedrība’’ – kvalitāte un teicams serviss

Vai ir laiks parūpēties par ilgtspējīgiem un izdevīgiem risinājumiem? Ieskatieties uzņēmuma ‘’Baltijas Elektro Sabiedrība’’ piedāvājumā un izvēlieties savām vajadzībām piemērotākos saules paneļus.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” ir viens no vadošajiem elektro vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā un vienīgais starptautiskais šāda tipa uzņēmums mūsu valstī. Šajā nozarē uzņēmums darbojas jau 30 gadus, no tiem 25 gadus ietilpst Würth grupā.

‘’Baltijas Elektro Sabiedrība’’ nodrošina risinājumus ārējo un iekšējo inženiertīklu un apgaismojuma izbūvei, ūdensapgādei, telekomunikācijām. Viena no jaunākajām uzņēmuma darbības jomām ir saules paneļu uzstādīšana privātmājām, pašvaldību iestādēm un uzņēmumiem, kā arī saules parku ierīkošana.

Plašāku informāciju atradīsiet uzņēmuma mājas lapā www.be.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *