Kā izvēlēties labākos logus savam mājoklim?

Būvējot māju vai veicot mājokļa remontu, aktuāls jautājums ir piemērotu logu izvēle. Vairumā gadījumu logi ir paredzēti kā ilgtermiņa risinājums – tie pilda gan estētisku, gan praktisku funkciju, tādēļ tie jāizvēlas pārdomāti. Kā neapjukt piedāvājumā? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Izvēlei tiek piedāvāti dažāda veida logi, kas atšķiras materiālu, kvalitātes un arī cenas ziņā. Apskatiet vairākas iespējas, lai atrastu piemērotāko variantu.

Logu izmērs

Svarīgs faktors ir logu izmērs. Tas nav tikai gaumes jautājums – no logu izmēra ir atkarīgs, cik apgaismota būs telpa. Mūsdienās iespējams pasūtīt dažāda izmēra (un formas) logus, dodot iespēju īstenot visdažādākās ieceres. Protams, daudzdzīvokļu namiem parasti tiek izvēlēti standarta izmēra logi, kas ir pieejamāki arī cenas ziņā.

Materiāls

Logu rāmji tiek izgatavoti no trīs materiāliem – plastmasas, koka un alumīnija. Katram no šiem materiāliem ir sava specifika, kas jāizvērtē, lai saņemtu savām prasībām atbilstošu risinājumu.

PVC logi

Plastmasas logi ir viena no populārākajām izvēlēm mūsdienās. Tiem ir labas siltumizolācijas īpašības, augsta izturība un dažādas dizaina variācijas. Būtiska priekšrocība, ko sniedz PVC logi, ir pieejamā cena. Tomēr ir jārēķinās ar to, ka pastāv ierobežojums attiecībā uz logu izmēru – ja ir aktuāli lielizmēra logi, jāizvēlas cits rāmja materiāls.

Koka logi

Klasiska vērtība ir koka logi. Tie nodrošina dabiskāku vidi, un tos ir iespējams izgatavot arī lielākos izmēros. Jārēķinās gan ar to, ka koka logu rāmji prasa rūpīgāku kopšanu. Tie ir arī dārgāki cenas ziņā, ja salīdzina ar PVC logiem.

Alumīnija logi

Trešā iespēja ir alumīnija logi. Tie izceļas ar augsto izturību un garo kalpošanas laiku. Būtiska priekšrocība ir arī iespēja izgatavot lielas rāmju konstrukcijas. No alumīnija var izgatavot arī ugunsdrošos logus.

Logu Nams – plaša izvēle visām prasībām

Ja ir nepieciešami kvalitatīvi koka, alumīnija vai plastmasas logi, ieskatieties uzņēmuma Logu Nams piedāvājumā, kur atradīsiet daudzveidīgus risinājumus dažādām vajadzībām.  Dažāda veida pakešu logi, kā arī durvis, palodzes, garāžu vārti un citi risinājumi. Logu montāža un speciālistu konsultācijas – to visu nodrošina Logu Nams. Ieskatieties un uzziniet vairāk www.logunams.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *