Kā izklaidēties un atpūsties, ja brīvdienās nav vēlmes braukt ārpus Rīgas

Lai gan pavasaris tā vien aicina brīvdienās doties ārpus pilsētas un izbaudīt atpūtu pie dabas, arī izklaides Rīgā var būt aizraujošas un saistošas visai ģimenei.

Lai gan pavasaris tā vien aicina brīvdienās doties ārpus pilsētas un izbaudīt atpūtu pie dabas, arī izklaides Rīgā var būt aizraujošas un saistošas visai ģimenei. Ja šķiet, ka galvaspilsētā visu esat redzējuši un izbaudījuši, tad varbūt noderēs šīs idejas, ko brīvdienās darīt Rīgā, kā atpūsties un izklaidēties, ko interesantu apskatīt.

Tūre pa Rīgas muzejiem

Tie rīdzinieki, kuri šajā pilsētā dzīvo jau ilgi, mēdz apgalvot, ka visu ir redzējuši, bet tad, kad pajautā, vai ir apmeklējuši šo vai citu muzeju, tad atbilde ir noliedzoša. Ja arī jūs līdz šim neesat bijuši muzeju entuziasti, tad ir īstais brīdis brīvdienās šo situāciju labot. Rīgā ir ļoti daudz interesantu muzeju, kurus būtu vērts apmeklēt. Vairāk informācijas: http://www.muzeji.lv/lv/. Minēsim dažus no tiem.

  • Baltu rotu muzejs. Uzzināsiet, kā rotājās senie rīdzinieki un rīdzinieces pirms 800 un vairāk gadiem. Rotas stāsta par vēsturi, cilvēkiem, to likteņiem, paražām un kultūru.
  • Laimas Šokolādes muzejs. Šajā muzejā uzzināsiet, kā top šokolādes brīnums. Apskatāma gan pamatekspozīcija, gan var apmeklēt Radošo šokolādes darbnīcu un Garšu laboratoriju.
  • Rīgas Kino muzejs. Kino muzejs ir vienīgais šai nozarei veltītais muzejs Latvijā. Muzejā ir pastāvīga digitālā ekspozīcija, mainīgās ekspozīcijas, “Kino skapis”, arī tiek rīkoti dažādi pasākumi un lekcijas.
  • Saules muzejs. Muzejā ir viss par un ap tēmu — Saule. Informācija un eksponāti veidoti gan no vēsturiskā, gan astronomiskā, gan mitoloģiskā skatpunkta dažādās pasaules kultūrās. Muzejs piedāvā arī dažādas radošās darbnīcas.

 

Neparasti un noslēpumaini: ekskursija pa Rīgas Meža kapiem

Vai esat bijuši Meža kapos? Interesentiem tiek piedāvātas ekskursijas Rīgas Meža kapos. Tas nebūt nav pasākums dīvaiņiem, bet gan aizraujoša un informatīva ekskursija pa senu, vēsturiski un kulturāli nozīmīgu vietu. Ekskursija būs kā ceļojums laikā, ceļojums pa vēstures un kultūras grāmatu lappusēm. To visu ekskursijas dalībniekiem pasniegs zinošs gids, kurš spēs aizraut ar savu stāstījumu. Meža kapos ir daudzu ievērojamu personu apbedījumi, nozīmīgi pieminekļi, mākslinieciski vērtīgi objekti. Uzzināsiet gan spilgtu personību dzīvesstāstus, gan sāpīgus likteņus, dramatiskus likteņa un vēstures līkločus, ka savijušies daudzu 20. gadsimta personību dzīves gājumos. Tuvākās ekskursijas Meža kapos ir ieplānotas 5. maijā un 3. jūnijā.

Izklaides Rīgā: no orientēšanās spēlēm līdz braucienam ar Lamborghini

Ja brīvdienās vēlaties aktīvas un pat adrenalīna pilnas izklaides Rīgā, tad varat ieskatīties, ko piedāvā dāvanu serviss «Lieliska Dāvana», kas sadarbojas ar ļoti daudziem pakalpojumu sniedzējiem gan Rīgā, gan visā Latvijā. Vienuviet varat redzēt aktīvās atpūtas iespējas, ko var izbaudīt Rīgā. Atradīsies kaut kas piemērots katrai gaumei. Izklaides Rīgā pieejamas gan ārā, gan iekštelpās, tāpēc varat pielāgoties jebkuriem laika apstākļiem.

Kas aizraujošs ir plašajā piedāvājuma? Varat izbraukt ar kartingu vai triciklu, izlēkāties batutu parkā «Jump Space», spēlēt peintbolu, izbaudīt ātrumu Biķernieku trasē, izmēģināt orientēšanos pilsētā, apgūt breiku vai izmeģināt vēl kaut ko citu, ko piedāvā daudzveidīgās izklaides Rīgā.

Joprojām nav apmeklēta Gaimas pils? Pēdējais laiks to mainīt!

Gaismas pils jau kļuvusi par pierastu celtni Rīgas ainavā. Šķiet, ka visi tur jau bijuši un visu redzējuši. Tomēr tas ir maldīgs priekšstats, jo joprojām liela daļa rīdzinieku paši nemaz nav apmeklējuši Gaimas pili. Ja arī jūs to vēl neesat izdarījuši, tad brīvdienās iesakām doties izpētīt Latvijas Nacionālo bibliotēku. Tur var daudz ko redzēt un izbaudīt, bibliotēkā notiek dažādas aktivitātes, pasākumi, izstādes, lekcijas. Var arī pieteikt ekskursiju ar gidu.

Apmeklējiet bezmaksas sporta nodarbības Rīgā

Sports ir gan laba atpūta, gan aktivitāte, kas nāk par labu ķermenim un garam. Dažādos Rīgas mikrorajonos regulāri tiek organizētas bezmaksas sporta nodarbības un koptreniņi, kas ļauj gūt jaunu pieredzi, atrast domubiedrus, kopā ar draugiem un ģimeni izkustēties. Tas viss pieejams bez dalības maksas. Lai uzzinātu, kad un kur notiks nodarbības, jāseko informācijai sociālajos tīklos un Rīgas pilsētas mājaslapā www.riga.lv.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *