Foto: pixabay.com

Japāņu automašīnu marka “Mazda”. Tanomoshii

Tanomoshii (jap. 頼もしい) ir vārds japāņu valodā, kas apraksta kaut ko uzticamu uz ko vienmēr var paļauties. Mazda ražo automašīnas kopš 1920. gada un 1950. gada beigās Japāna izvēlējās uzsākt savu automašīnu eksportu. Pamazām visus pasaules auto tirgus sāka iekarot japāņu automašīnu markas un tās uzstādīja jaunu latiņu drošības un uzticamības standartiem.

Japānas nepārspējamās darba ētikas iemiesojums

Vai zinājāt, ka Japānas pasažieru vilcienu konduktori kaismīgi atvainojas katram pasažierim pat tad, ja vilciens ir nokavējis tikai 2-3 minūtes? Tas izskaidrojams ar japāņu augstajiem precizitātes standartiem un apbrīnojamo darba ētiku. Šīs ievērības cienīgās Japānas kultūras īpatnības attiecas arī uz japāņu autobūves industriju. Japāņu automašīnu marka “Mazda” ir lielisks augstāko uzticamības standartu piemērs.

Tehnoloģijas attīstās – uzticamība paliek

Mūsdienu pasaulē esam pieraduši pie precēm, kas drīzāk tiek izmestas, nevis labotas. Jo ātrāk nopērkam ko jaunu, jo labāk! Pretēji šiem trendiem, japāņu automašīnu marka “Mazda” palielināja visu no 2018. gada 1. augusta izlaisto auto garantiju no 3 līdz 5 gadiem. Tas attiecas uz visu auto tipiem – hibrīdauto, elektroauto un klasiskajiem auto.

Garantija arī labsajūtai

Uzņēmuma prioritātes nebūt neaprobežojas ar uzticamību un rūpēm par saviem klientiem. Mazda automašīnas paspēj būt gan izdevīgas maka saturam un īpaši draudzīgas dabai, gan izskatīties estētiski patīkami un moderni. Japāņu automašīnu markas sniedz arī nepārspējamu komfortu un ir labs iemesls, kāpēc tieši Mazda ir viens no vecākajiem autobūves uzņēmumiem Japānā. Vai Tu jau izbaudi savu Tanomoshii?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *