Ilgtermiņa auto noma – kas par to jāzina?

Lai arī labāk zināma ir īstermiņa auto noma, ko izmanto, piemēram, ceļojumu laikā, ir pieejama arī auto īre ilgtermiņā, kas sniedz iespēju automašīnu izmantot ilgāku laika posmu – vairākus mēnešus vai pat gadus.

Ilgtermiņa auto noma var noderēt tad, ja ikdienā nepieciešams auto, taču kāda iemesla dēļ iegādāties savu auto nav izdevīgi – piemēram, savs personīgais auto ir ilgstošā remontā vai uz noteiktu laiku vajadzīgs otrs ģimenes auto.

Kādēļ auto noma ir laba iespēja?

Būtiska auto nomas priekšrocība ir tā, ka nav jādomā par auto apdrošināšanu, apkopi un remontu – tas viss jau ir iekļauts nomas cenā. Līdz ar to auto nomātājam ir vieglāk saplānot ar auto uzturēšanu saistītās izmaksas. Noslēdzot nomas līgumu, jau uzreiz ir skaidrs, ar kādām izmaksām rēķināties.

Atšķirībā no transportlīdzekļa iegādes līzingā, auto nomai nav vajadzīga pirmā iemaksa vai citi lieli sākotnējie ieguldījumi. Tāpat nereti ikmēneša nomas maksājums ir mazāks par līzinga maksājumu. Ja ir zināms, ka konkrētais spēkrats būs aktuāls tikai ierobežotu laika posmu, auto noma var būt tālredzīgāks un arī izdevīgāks risinājums.

Jāpiemin arī tas, ka mašīnu īre ļauj izvēlēties savām vajadzībām atbilstošu transportlīdzekli. Pieejama ne tikai vieglo automašīnu, bet arī mikroautobusu noma. Izvēloties uzticamu nomas pakalpojumu sniedzēju, saņemsiet automašīnu labā tehniskā stāvoklī.

Auto noma pie “Elegants Auto”

Elegants Auto – tā ir uzticama auto noma Rīgā. Piedāvājumā ir gan vieglo automašīnu, piemēram, BMW noma, gan arī busu noma. Pieejama gan īstermiņa, gan ilgtermiņa auto īre, lai katrs varētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošu risinājumu.

Uzņēmums piedāvā arī transfēra pakalpojumus Latvijā un Baltijas valstīs, kā arī auto vadītāja pakalpojumus un jumta bagāžnieku nomu.

Pirms nomas līguma slēgšanas iepazīstieties ne tikai ar iespējām, bet arī noteikumiem. Mašīnas noma ir pieejama personām, kuru braukšanas stāžs ir vismaz viens gads. Daļai automašīnu tiek piemērota arī drošības nauda. Plašāku informāciju par piedāvājumiem un īres nosacījumiem atradīsiet www.elegantsauto.lv.

Komentāri

  1. Tad jau noma buus daarga..ja jau auto vajadzigs uz nenoteiktu laiku piemeram kravas parvadajumiem tad jau labak iegadaties savu.busu…savs ir savs.man vispar nepatik neko ne aiznemties ne nomat..nemilu svesas mantas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *