Iemesli, kāpēc vārtus aprīkot ar automātisko vēršanās sistēmu

Vārti ir viens no galvenajiem drošības elementiem, kas mūsu īpašumu pasargā no nepiederošām personām. Tieši tādēļ ir vērts ieguldīt savus līdzekļus, lai iegādātos kvalitatīvus un uzticamus vārtus.

Tāpat tos ir vērts aprīkot ar automātisko vēršanās sistēmu, kas sniedz ne tikai papildu drošības sajūtu, bet nodrošina arī vairākas citas būtiskas priekšrocības. Turklāt, vārtu automātika ir lielisks papildinājums ne tikai teritoriju, bet arī garāžu un sekciju vārtiem.

Ne tikai augstas kvalitātes vārtus, bet arī uzticamu automātisko vēršanās sistēmu ir iespējams atrast pašmāju ražotāja “RIPO International” produktu klāstā.

Paaugstināta personiskā un īpašuma drošība

Īpašuma drošība ir viens no faktoriem, kam mūsdienās cilvēki pievērš arvien lielāku uzmanību, izvēloties kvalitatīvus drošības elementus. Tieši tādēļ lielu popularitāti ir guvuši ne vien uzticami vārti, bet arī vārtu automātikas. Ja īpašumā esošie vārti ir aprīkoti ar automātisko tālvadības vēršanās sistēmu, to vēršanu var veikt tikai piederošas personas. Tas ir pateicoties vārtu kontroles mehānismiem, kas nodrošina ne vien paaugstinātu privātīpašuma, bet arī personisko drošību. 

Vienkārša attālinātā vārtu kontrole

Pateicoties tādiem kontroles mehāniskiem, kā, piemēram, PIN kodam, vadības pultij, kodu atslēgai, pirkstu nospiedumam, mobilajai aplikācijai un citiem, īpašumā spēj iekļūt tikai personas, kam ir piešķirts attiecīgais kontroles mehānisms. Turklāt, tas uzlabo ne tikai īpašuma, bet arī personisko drošību, jo, lai ar automašīnu iebrauktu īpašumā, nav nepieciešams no tās izkāpt. Vārtus gluži vienkārši iespējams atvērt neizkāpjot no sava auto, izmantojot kādu no attālinātās kontroles mehānismiem. Tas ir būtisks ieguvums tumšajās diennakts stundās, kad kļūt par noziedznieku upuri ir daudz vieglāk. Tāpat attālinātā vārtu kontrole no automašīnas ir noderīga sliktos laikapstākļos.

Ērtības un ātrums

Jau minētie vārtu kontroles mehānismi ne tikai uzlabo īpašuma drošību, bet arī sniedz vairākas ērtības. Personām, kam pieejams izvēlētais vārtu kontroles mehānisms, iekļūšana īpašumā ir vieglāka un ērtāka, jo vārtus nav nepieciešams vērt manuāli. Tas ļauj ietaupīt gan laiku, gan enerģiju. Tāpat vārtu automātika ir lielisks ieguvums, kad, pārnākot no veikala, ir pilnas rokas ar iepirkumu maisiņiem, jo, pateicoties vārtu kontroles mehānismiem, tos iespējams atvērt, neizmantojot abas rokas. Automātiskā vēršanās sistēma ir būtiska ērtība arī gadījumos, kad vārti ir ļoti smagi un masīvi, jo tā nodrošina iespēju tos bez liekas piepūles atvērt jebkuram ģimenes loceklim.

“RIPO International” vārtu automātika

Kvalitatīvas un uzticamas vārtu automātikas ir pieejamas pašmāju uzņēmuma “RIPO International” sortimentā. Tās ir īpaši klusas, energoefektīvas un drošas. Produktu klāstā atrodamas automātiskās vēršanās sistēmas, kas piemērotas gan lielākiem, gan mazākiem vārtiem, tādēļ ikvienam ir iespēja atrast savām vajadzības un īpašuma specifikai piemērotāko risinājumu.  

Vairāk par vārtu automātiku varat uzzināt “RIPO International” mājaslapā ripointernational.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *