Iegūsti satriecošu smaidu ar profesionāļu palīdzību

Daudziem no mums viens no sapņiem ir iegūt Holivudas smaidu. Dažreiz, lai pat kā censtos uzturēt zobu higiēnu labā līmenī, nespējam to sasniegt. Pašlaik zvaigžņu līmeņa smaidu iegūst zobārsta kabinetā, kur tas var tikt vienkārši realizēts.

Zobu balināšana

Viena no populārākajām metodēm, lai kosmētiski uzlabotu smaidu, ir zobu balināšana. Zobu tonis ir bieža neapmierinātība cilvēku vidū un balinot tos pašu spēkiem ir ļoti grūti sasniegt vēlamo efektu. Profesionālai zobu balināšanai ir pieejamas divas metodes – balināšana mājas apstākļos vai zobārsta kabinetā.

Izvēloties pirmo opciju tiek izgatavotas katram pacientam individuālas kapes, kurās jāiepilda gēls. Pielāgotās kapes samazina risku, ka gēls nonāks saskarsmē ar smaganām, kā arī nodrošinās vienmērīgu iedarbību katram zobam. Balināšana zobārsta kabinetā ir daudz ātrāka un to veic ar augstākas koncentrācijas balinošo līdzekli vai zobu balināšanas sistēmu, kas izmanto starojumu, lai aktivizētu gēlu.

Zobu venīri, kroņi un implanti

Lai pilnīgi pārveidotu savu smaidu viens no variantiem ir venīri un zobu kroņi. Venīri ir plānas porcelāna plāksnītes, kas pārklāj zobu ārējo virsmu, toties kroņi pārsedz zobu no visām pusēm un tiek vairāk pielietoti zobu bojājumu gadījumā. Abi varianti uzlabo smaida estētiku, koriģējot to formu, dimensijas, krāsu un novietojumu.

Tomēr, ja mērķis nav koriģēt visus zobus, bet zobu zaudējuma gadījumā aizstāt tos ar jauniem, tad jāizvēlas zobu implanti. Zobu implantus mūsdienās vizuāli nav iespējams atšķirt no īstajiem zobiem, kas palīdz pilnvērtīgi atjaunot smaidu.

Zobu taisnošana un sakodiena labošana

Klasiska metode zobu taisnošanai ir metāliskās vai keramiskās breketes, kā arī ir iespēja izvēlēties lingvālās jeb iekšējās breketes. Strauju popularitāti ir ieguvušās ortodontiskās kapes, tās ir praktiski neredzamas ar iespēju izņemt ēdot un tīrot zobus. Kapes ir jānēsā vismaz 22 stundas diennaktī un tās tiek periodiski mainītas pēc ortodontista saskaņotā plāna.

Mūsdienās iespējas iegūt savu perfekto smaidu ir plašas, tāpēc ir nepieciešams konsultēties ar nozares speciālistiem. Zobārsti un ortodontisti spēs vislabāk novērtēt jūsu individuālo situāciju un ieteikt vislabāko risinājumu, lai iegūtu savu satriecošo smaidu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *