Gultas veļas un segas pārvalku kopšana pēc materiāla veida

Pareiza gultas veļas kopšana parasti tiek veikta pēc materiāla novērtēšanas. Mēs īsumā pārrunāsim un ieteiksim, kā kopt konkrēta auduma gultas veļu.

Labs gultas piederumu komplekts jums palīdzēs gulēt saldu, mājīgu un vienlaikus dziļu miegu. Un kādi gultas veļas komplekti nostra.lv ir labi? Tie, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir patīkami ādai, kalpos ilgi. Protams, pienācīga jūsu gultasveļas kopšana var nodrošināt ilgmūžību un padarīt to izskatīgu un ļoti patīkamu ādai.

Pareiza gultas veļas kopšana parasti tiek veikta pēc materiāla novērtēšanas. Mēs īsumā pārrunāsim un ieteiksim, kā kopt konkrēta auduma gultas veļu.

  • Vilnas gultasveļa

Vilnas gultasveļa, kas ir ļoti populāra ziemā un kurai ne tikai nav nepieciešama īpaša kopšana, bet tiek novērtēta arī par tās sasilšanas īpašībām, dod personai iespēju justies lieliski pat ļoti vēsos vakaros. Lai arī vilnas gultas piederumi palīdz novērst svīšanu, tie tomēr absorbē sviedrus, tāpēc mēs iesakām regulāri tīrīt. Vislabāk ir mazgāt ar rokām. Nemērcējiet ilgu laiku, jo vilna var iegūt sliktu smaku. Tā kā vilnas veļa ilgstoši izžūst, vislabāk ir pakārt to vējā, lai ātri un dabiski izžūtu.

  • Gultas veļas kopšana 

Dūnas tiek augstu novērtētas arī vēsās dienās, tās arī ļoti labi uztur siltumu, ļaujot cilvēkiem justies labi ne tikai ziemās, bet arī vēsos vasaras vakaros. Dūnu gultasveļu var veiksmīgi mazgāt veļas mašīnā, taču jāizvēlas vispiemērotākā programma, izvairoties no ļoti intensīva izgriešanas režīma un dūnu savelšanās.

  • Zīda segu pārvalki

Lieliska izvēle tiem, kas vēlas gulēt ar ādai draudzīgu gultasveļu, ir zīda segas pārvalki, kas var radīt jaunu dzīvi pat kopā ar ļoti veciem gultas piederumiem. Šādu veļu nevajadzētu mazgāt temperatūrā virs 30 grādiem pēc Celsija, jo tas saīsinās to kalpošanas laiku un izbalēs krāsas. Iegūtos traipus vislabāk notīrīt manuāli, izmantojot īpašus instrumentus noteiktu traipu noņemšanai.

  • Kokvilnas segu pārvalki

Visbeidzot, ir vērts pieminēt arī dabīgās kokvilnas veļu, kas ādai piešķir ļoti patīkamu mirdzumu un ļauj patīkami gulēt gan vasarā, gan ziemā. Kokvilnas pārvalkus var mazgāt temperatūrā līdz 60 grādiem, bet, ja raksti un krāsas ir spilgtas, mēs iesakām zemāku temperatūru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *