Esiet laipni gaidīti “4 istabās”!

“4 istabas” – tas ir mēbeļu veikals ar vairāk nekā 15 gadu ilgu pieredzi un ar trīs filiālēm Latvijā – Cēsīs, Limbažos un Valmierā. Un, kā jau mūsdienās pierasts, “4 istabas” ir arī interneta veikals, tāpēc izvēlētās mēbeles iespējams pasūtīt uz jebkuru vietu Latvijā. “4 istabas” piedāvā modernas, kvalitatīvas un ilgtspējīgas mēbeles no Eiropas, Āzijas un no pašmāju ražotājiem. Kā klātienes veikalos, tā arī interneta veikalā atrodamas gan ērtas mīkstās mēbeles, gan virtuves mēbeles, gan bērnistabas mēbeles, gan iebūvējamie skapji, gan vēl daudz kas cits ikvienai telpai mājās.

Klientu ērtībām mājaslapā visas mēbeles ir sašķirotas pēc telpām, kur tās tiek lietotas, taču skapji tiek izvietoti atsevišķā sadaļā, jo to piedāvājums ir īpaši plašs – bīdāmo durvju skapji, divdurvju drēbju skapis, trīsdurvju, četrdurvju un pat piecdurvju skapji! Un arī tas vēl nav viss – arī tad, ja jums nepieciešams stūra skapis vai iebūvējamais skapis pēc individuāliem parametriem, šī būs īstā vieta, kur to atrast!

Īpaša uzsvērts tiek virtuves dizains (https://4istabas.lv/mebeles/virtuves/), jo tam ir jābūt ne tikai vizuāli skaistam, bet arī ļoti funkcionālam – gan virtuves iekārtas, gan virtuves skapīši ir tās mēbeles, kurām ir jābūt ļoti pārdomātām, lai darbošanās virtuvē varētu ritēt raiti un bez liekiem šķēršļiem. Virtuves mēbeles iespējams iegādāties jau gatavos komplektos, kas ir pielāgojumi dažāda izmēra virtuvēm. Tomēr, ja standarta komplekti jūsu virtuvei neder, tad ieteicams apskatīt piedāvātas virtuves mēbeļu kolekcijas, no kurām varat kombinēt nepieciešamo. Piemēram, tiek pasūtīts tikai virtuves stūra skapis, trauku mašīnas fasādei un skapītis izlietnei vai tamlīdzīgi.

Arī mēbeles bērnistabai un priekšnamam ir pieejamas gan komplektos, gan kolekcijās, savukārt guļamistabas mēbeļu klāstā ir vairāk nekā 40 pasakainas mēbeļu kolekcijas, kā arī plašs sortiments ar gultām, matračiem, naktsskapīšiem, kumodēm un citām guļamistabā iederīgām mēbelēm. Noteikti ir vērts ieskatīties arī viesistabas mēbeļu kolekcijās, jo te var smelties iedvesmu, kā iekārtot telpas stilīgi un omulīgi!

Viens no “4 istabas” ilgās un veiksmīgās darbības stūrakmeņiem ir tieši klientu serviss – katra klienta vēlmes un vajadzības tiek individuāli izvērtētas, palīdzot atrast vislabāko risinājumu par izdevīgāko cenu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *