Durvis vēris Tukumā lielākais jaunu, mazlietotu un lietotu mēbeļu veikals

Simtiem krēslu, galdu, dīvānu, atpūtas krēslu, korpusa mēbeļu, paklāju – šādu preču klāstu – kā jaunu, tā mazlietotu un lietotu – ikvienam interesentam jau šobrīd piedāvā veikals-noliktava «Labas preces», Tukumā, Zemītes ielā 2.

Simtiem krēslu, galdu, dīvānu, atpūtas krēslu, korpusa mēbeļu, paklāju – šādu preču klāstu – kā jaunu, tā mazlietotu un lietotu – ikvienam interesentam jau šobrīd piedāvā veikals-noliktava «Labas preces», Tukumā, Zemītes ielā 2.

Kā pastāstīja veikala pārstāvis Juris Raubens, piedāvājumā ir mēbeles visdažādāko stilu interjeriem, klientu vēlmēm un arī finansiālajām iespējām. Turklāt katru dienu to klāsts tiek papildināts.

Jaunas mēbeles no Indijas

Veikala-noliktavas «Labās preces» piedāvājumā ir jaunas un ekskluzīvas mēbeles no Indijas, kuras lielākoties gatavotas no izturīgā tīkkoka. To vidū, piemēram, ir liels ēdamgalds, gulta un naktsskapītis, kas izgatavoti no kuģa vraka dēļiem – tajos redzami vai nu skrūvju, vai, iespējams, pirātu šauto ložu radītie caurumi. Turpat blakus apskatāms un nopērkams galds ar masīvkoka virsmu, kā arī spoguļu rāmji romantiskā izpildījumā. Vēl apskatāmi interesanti kafijas galdiņi, kas izmantojami arī kā soliņi, vitrīnas, kumodes, koka krēsli un soli, kas iestrādāti metālā. Šajā veikala nodaļā interesenti varēs atrast neparastus priekšmetus, kas palīdzēs padarīt interjeru īpašu un neatkārtojamu.

Krēsli, dīvāni, gultas un matrači

Jau šobrīd veikalā nopērkami ap 200 dažādu krēslu cenā, sākot no 5 eiro, – viesistabai, virtuvei, publiskajām telpām, birojiem, kā arī lietošanai ārā. Ir daudz koka, metāla un arī plastmasas krēslu – apvilkti ar ādu, audumu vai ādas aizstājēju. Plašā klāstā veikalā-noliktavā tiek piedāvāti atpūtas krēsli – cenu diapazonā no 35 līdz 80 eiro, izlaižamie un sēžamie dīvāni – gan no ādas, gan ādas aizstājēja, gan no auduma, turklāt – gan divvietīgi, gan trīsvietīgi un stūra dīvāni. Cenas tiem ir, sākot no 70 eiro 100 līdz 200 eiro atkarībā no mēbeļu stāvokļa. Veikals piedāvā arī gultas, gultu rāmjus un matračus par cenu no 20 līdz 50 eiro, kā arī matračgultas (tas ir matracis uz koka rāmja), kam atliek vien pieskrūvēt kājiņas, un guļasvieta gatava. Veikalā var pasūtīt Latvijā ražotos «Sendeko» firmas ražotos matračus, kuru klāstā ir gan mīkstie, gan cietie modeļi.

Katram savu galdu!

Tā var teikt par plašo galdu klāstu, kas maksā no pārdesmit līdz 70 eiro un vairāk. Te var izvēlēties tādus, kas derēs viesistabai, virtuvei, atpūtas vai darba telpai – dažādās krāsās, izmēros, dažāda augstuma. Turklāt galdi ir gan izvelkami, gan neizvelkami, transformējami, četrkantīgi, apaļi, ovāli, ar rakstiem un bez, ar flīžu vai stikla virsmu, ar plauktiņiem un ar atvilktnēm, mūsdienīgi un tādi, kas der senatnīgam vai, piemēram, 70. gadu interjeram… Jāteic, galdu vidū ir arī tādi, kurus nedaudz piekrāsojot, var iegūt īpaši labu interjera papildinājumu.

Kumodes, vitrīnas, sekcijas

Liela daļa telpas ir atvēlēta tā sauktajām korpusa mēbelēm – koka bufetēm, vitrīnām, kumodēm, sekcijām, kas piegādātas no Anglijas, Holandes un Vācijas. Mēbeļu klāstā ir vecināta ozolkoka paraugs, kura vienīgās metāla detaļas ir eņģes, bet visas pārējās daļas sastiprinātas ar koka tapiņām. Taču bufeti vai vitrīnu te iespējams atrast gan tiem, kas tādu vēlas savā virtuvē vai viesistabā – traukiem, grāmatām, smukumlietām un kolekcijām. Šo mēbeļu cenas – no 60 līdz 380 eiro. Ir arī televizora un tualetes galdiņi, virtuves un nakts skapīši. Ir arī pavisam jaunas sekcijas gaišos toņos, kas piegādātas no Vācijas.

Papildu pakalpojumi, atlaides un darba laiks 

Šobrīd, ieejot veikalā, ikvienam klientam tiek piedāvāts izvēlēties atlaidi, kuru varēs izmantot līdz 4. augustam. Vēl veikals piedāvās mēbeļu tīrīšanas pakalpojumu (tikai tām mēbelēm, kas iegādātas šajā veikalā).

Veikala darba laiks: darbdienās no 9.00 līdz 18.00, sestdienās no 9.00 līdz 17.00, svētdienās – no 10.00 līdz 15.00.

Veikala svinīgā atklāšana – 28. jūlijā 13.00. Būs laba mūzika, kūkas un šampanietis, konkursi un vienreizējas atlaides!

Meklējiet mūs Tukumā, Zemītes ielā 2A, T/C Alhaus.

www.labaspreces.eu

Tālr. 20011444

www.facebook.com/labaspreces

www.instagram.com/labaspreces

Komentāri

  1. Labs veikals Laba laika pavadisana , kas beidzas ar pilnu iepirkumu maisu un vel maka naudina gana

  2. Šausmas-vecas,smakojošas, ļoti nolietotas mēbeles. Uzbāzīga pārdevēja piedāvā ķīmiski iztīrīt par manu naudu, ja ko nopirkšu. Arī cenas neatbilstošas.Ļoti nepatīkama vieta.

  3. Kad paziņa stāstīja, ka veikals ir briesmīgs- lielākā daļa mēbeļu tādas, kas taisnā ceļā uz izgāztuvi vedamas, protams, ka nenoticēju un aizbraucu paskatīties. Ja godīgi, biju šokā. Lielākā daļa mēbeļu bija netīras!!! Uz tādiem matračiem pretīgi pat paskatīties, kur nu vēl gulēt!!! Cenas arī neadekvātas. Lielajā ielā ir lietotās vācu mēbeles- vienmēr tīras un ļoti kvalitatīvas par saprātīgām cenām. Bijušajā universālveikalā arī ļoti jaukas lietotās mēbeles, taču padārgas. Bet šis veikals ir pilnīgs vājprāts!!!

  4. Šai vietai būtu piemērotāks nosaukums “Mēbeles no Svalkas”,. Lietas pabriesmīgas par augstām cenām.
    Par cik tur neko neatradām iegriezāmies jaunajā veikalā TC Aplis nosaukumu neatceros. Tur atradām kvalitatīvu dīvānu gan bērniem gultas pasūtījām. Super veikals un attieksme. Noteikti iesaku.

  5. Nu katrs pēc sava mēra, vienam netīrs nolietots, otram izdevīgs pirkums, bet ja cenas tiešām “augstas”, tad ilgi šie nedzīvos. Gadās kādu lietotu mēbeli , arī jaunu iegādāties, svarīgs ir serviss. Nepatīk, ja bāžas virsū, jāmāk būt delikātam, bet kvalitatīvs darbaspēks attiecīgi maksās. Koka mēbeles pat Facebook var atrast, bet, ja ko no metāla vajag, tad pirmais mēs zvanām salonsarka.lv/lv/metala-mebeles un dažādība ir daudz lielāka.

  6. Bija labs veikals, tagad kas līdzīgs par lētām naudām ir Tukumā putniņu iela 1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *