Dizaina paklāji – dabai draudzīgs veids, kā celt uzņēmuma prestižu

Mēdz teikt, ka šis ir uzmanības laikmets – laiks, kurā svarīgi ir būt pamanītam. Ne mazāk būtiski arī tas, vai uzņēmuma darbība ir draudzīga apkārtējai videi. Apvienot šos aspektus mēdz būt izaicinājums daudziem uzņēmumiem.

Mums ir risinājums Jums! Dizaina paklāji spēj apvienot abus iepriekš minētos aspektus – tie lieliski kalpo uzmanības pievēršanai un ir dabai draudzīgs risinājums tīrības nodrošināšanai telpās. Turklāt tie interesantā un cilvēkiem ļoti pamanāmā veidā vēsta to, ko uzņēmums vēlas teikt.

Vai tiešām dizaina paklājs ir dabai draudzīgs veids un spēj uzrunāt apmeklētājus un darbiniekus? Kā iegūt šādu personalizētu paklāju un tā servisu? Vai personalizēti paklāji ir greznība vai finansiāli izdevīgs pakalpojums uzņēmumam? Atbildes uz šiem un arī citiem jautājumiem lasiet šī raksta turpinājumā.

https://www.youtube.com/watch?v=EkSAv2neemY

Vai personalizēts maināmais paklājs ir draudzīgs dabai?

Ja runājam tieši par “Elis” nodrošinātajiem paklājiem, tad viennozīmīgi – jā! Šo paklāju kvalitatīvā un ilgtspējīgā neilona šķiedra tiek gatavota no pārstrādātiem, pasaules ūdeņos savāktiem zvejas tīkliem. Un arī paklāju mazgāšana notiek videi draudzīgā mazgātavā. Šo paklāju izmantošana demonstrē gan uzņēmuma rūpes par telpu tīrību, gan pozitīvu attieksmi pret vidi kopumā.

Kādas priekšrocības nodrošina paklāji ar logo?

Logo paklāji nav paredzēti tikai logo izvietošanai, tie var kalpot arī attēlu, vēstījumu un brīdinājuma norāžu komunikācijai. “Elis” klientu lokā šādi personalizētie paklāji tiek izmantoti gan logo, gan virzienu norāžu, novēlējumu, uzmundrinājumu paušanai. Kopumā šie dizaina paklāji veic dažādas funkcijas.

  • Personalizēta ziņa – maināmo paklāju servisā vienmēr tiek sagatavoti vismaz divi paklāji: kamēr viens atrodas Jūsu uzņēmuma telpās, tikmēr otrs tiek tīrīts un sagatavots nākamai nomaiņai. Katrs no paklājiem var paust atšķirīgu vēstījumu, nekādu ierobežojumu šajā ziņā nav. Dažādie paklāju dizaini Jūsu uzņēmuma izmaksas neietekmē.
  • Pirmais iespaids – nevainojams! Personalizēts paklājs ir perfekts veids, kā parādīt pasaulei, kas uzņēmumam ir svarīgi.
  • Interjeram pieskaņots risinājums – pielāgojot krāsu, noformējumu, simbolus un informāciju uz paklāja, to iespējams padarīt par daļu no kopējā telpas interjera.
  • Bezmaksas izstrāde – “Elis” pakalpojuma ietvaros tiek nodrošināta bezmaksas paklāja noformējuma un virtuālās 3D vizualizācijas izstrāde, lai Jūs redzētu, kā konkrētais paklājs izskatīsies uzņēmuma telpās. Maināmo paklāju ikmēneša servisa ietvaros arī paklāja ražošana tiks nodrošināta bez maksas.
  • Ietver visas maināmo paklāju priekšrocības – šo paklāju funkcija ir arī grīdas seguma saglabāšana, tīrības nodrošināšana telpā. Līguma ietvaros iegūsiet arī visas maināmo paklāju servisa priekšrocības: regulāru paklāja maiņu, piegādi un tīrīšanu u.c.
  • 5 gadu garantija paklāja kvalitātei.

Šo paklāju serviss nodrošina arī nestandarta paklāju izgatavošanu, tajā skaitā dažādas krāsas, formas un izmēru paklājus – šāda iespēja ļaus tos pieskaņot gan lielām ražošanas telpām, gan pavisam nelieliem birojiem. Arī drukas iespējām robežu nav – pieejama druka augstas izšķirtspējas attēliem.

Kā iegūt šādu īpašu paklāju?

Kā noskaidrot, vai Jūsu uzņēmumā iederētos šāds paklājs? Kā uzzināt, kā izskatītos Jūsu izvēlētā ziņa uz paklāja biroja telpās? Vienkārši sazinieties ar “Elis” pārstāvi vai aizpildiet tiešsaistes formu Elis.com mājaslapā jau šodien. Atsaucīgs konsultants ar Jums sazināsies un kopā noskaidrosiet, vai  dizaina paklāji noderētu arī Jūsu uzņēmumā un kā maināmo paklāju serviss atvieglos uzņēmuma dzīvi. Ja nepieciešams, saņemsiet vairākus iespējamos sadarbības variantus, no kuriem izvēlēties to, kas Jums būs visizdevīgākais.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *