Dārza mājas iekārtošana – noderīgi padomi

Dārza māja ir lielisks papildinājums jebkuram dārzam. Tā ne tikai palielina īpašuma vērtību, bet arī nodrošina papildus telpu atpūtai vai darbam. Dārza māja ir ideāla vieta, kur atpūsties no ikdienas steigas un uzlādēties jaunam darba cēlienam, turklāt tā ir lieliska vieta ballītēm un dažāda inventāra glabāšanai. Lai izveidotu ideālo dārza māju, nepieciešams ņemt vērā vairākus būtiskus aspektus.

Dārza mājas izmērs un novietojums

Pareizais dārza mājas izmērs un tās novietojums ir būtiski faktori, kas ietekmēs tās funkcionalitāti un estētiku.

 • Izmērs – jāņem vērā pieejamā vieta dārzā un paredzētais lietojums. Ja tiek plānots izmantot dārza māju kā noliktavu, pietiks ar mazāku izmēru. Atpūtas vai darba telpai, jāapsver lielāku izmēru ar vairākām telpām;
 • Novietojums – dārza mājai ir jābūt viegli pieejamai, taču ne traucējošai. Ideāla vieta būtu labi apgaismota un ar skaistu skatu. Turklāt, jāņem vērā attālums no galvenās mājas un piekļuve elektrotīklam un ūdens padevei, ja tas ir nepieciešams.

Materiālu izvēle dārza mājas būvniecībai

Koks ir populārākais materiāls dārza mājas būvniecībai, pateicoties tā dabiskajam izskatam un siltumizolācijas īpašībām. Koka dārza mājas ir viegli pielāgojamas un piedāvā plašu dizaina iespēju klāstu. Tomēr kokam ir nepieciešama regulāra apkope, lai novērstu puvi un kaitēkļu bojājumus.

Plastmasas dārza mājas ir vieglas, izturīgas pret laikapstākļiem un neprasa lielu apkopi. Tās ir viegli montējamas un demontējamas, padarot tās par lielisku izvēli tiem, kas vēlas pagaidu risinājumu. Tomēr plastmasas mājām var trūkt estētiskās vērtības, salīdzinot ar koka konstrukcijām.

Dārza mājas dizains un stils

Dārza mājas dizainam jābūt harmonijā ar pārējo dārzu un īpašuma arhitektūru.

 • Jumta veids – tas ietekmē ne tikai mājas izskatu, bet arī tās funkcionalitāti. Slīpi jumti nodrošina labāku ūdens novadīšanu un vietu bēniņu telpai, savukārt plakani jumti ir modernāki un vienkāršākas konstrukcijas;
 • Logi un durvis – tie nodrošina dabisko apgaismojumu un ventilāciju. Lieli logi un stiklotas durvis var padarīt telpu gaišāku un plašāku;
 • Ārējā apdare – apdares materiāls un krāsa var būtiski ietekmēt dārza mājas vizuālo pievilcību. Labāk izvēlēties materiālus, kas ir izturīgi pret laikapstākļiem un viegli kopjami. Koka mājām var izmantot dažādas beices un lakas, savukārt plastmasas mājas var krāsot ar ilgnoturīgām krāsām.

Modernas un praktiskas dārza mājās – VT TIMBER

Kokmateriālu tirdzniecības uzņēmuma VT TIMBER piedāvājumā ir moderna dizaina un augstas kvalitātes dārza mājas – https://vttimber.lv/produkti/darza-majas/. Uzņēmums piedāvā dārza mājas ar vai bez terases.

Dārza mājas no VT TIMBER ir labs risinājums, jo arī to komplektā ietilpst viss nepieciešamais uzstādīšanai:

 • Sienas elementi – izgatavoti no augstākās kvalitātes koka;
 • Furnitūra – skrūves, naglas un stiprinājumi, kas nepieciešami montāžai;
 • Logi un durvis ar visu aprīkojumu;
 • Dēļi – grīdām 20 mm biezumā un jumta konstrukcijām;
 • Pamatu gultņi – antiseptiski apstrādāti, lai nodrošinātu ilgmūžību;
 • Spāru sistēma – jumta stabilitātei;
 • Rasējumi – lai būvniecība būtu vienkārša.

Izvēloties VT TIMBER, Jūs varat būt droši, ka par visu būs padomāts. Uzņēmums piedāvā projekta tāmēšanas pakalpojumus un nepieciešamo dokumentu sakārtošanu, lai dārza mājas būvniecība būtu pēc iespējas vienkāršāka un ērtāka.

Kāpēc Izvēlēties VT TIMBER?

VT TIMBER ir vairākas priekšrocības, kas padara to par labāko vietu dārza māju iegādei:

 • EKO materiāli – tiek izmantoti droši, ekoloģiski materiāli;
 • Ērta konstrukcija – pasūtījumā ietilpst viss nepieciešamais uzstādīšanai;
 • Ātra piegāde – no apmaksas brīža piegāde tiek veikta apmēram trīs nedēļu laikā;
 • 100% kvalitāte – VT TIMBER kokmateriāli atbilst BS EN 14081 standartam, garantējot augstu kvalitāti.

VT TIMBER piedāvā plašu dārza māju klāstu, kas apvieno kvalitāti, estētiku un funkcionalitāti – www.vttimber.lv. Jūs varēsiet izveidot ideālu vietu atpūtai un baudīšanai, neuztraucoties par būvniecības procesu un dokumentu sakārtošanu. Izvēlieties VT TIMBER un radiet savu sapņu dārza māju jau šodien!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *