Dārza instrumenti ar akumulatoru – ērtam darbam un precīzam rezultātam

Dārza un piemājas teritorijas kopšana pavasarī un vasarā prasa daudz laika un pūļu. Lai saimniecības teritorija vienmēr izskatītos skaista un sakopta, nepieciešams sapost kokus, krūmus, dobes, mauriņu. Turklāt, dažus no šiem darbiņiem nepieciešams veikt regulāri, tādēļ ir vērts parūpēties par uzticamiem dārza instrumentiem, kas sniedz iespēju iegūt precīzu rezultātu ērti un bez liekas piepūles. 

Zīmola Kärcher produktu klāstā ir atrodama moderna un kvalitatīva dārza tehnika un instrumenti. Ražotāja sortimentā atrodami ikvienā saimniecībā noderīgi dārza instrumenti ar akumulatoru. Lūk, daži no Kärcher dārza instrumentiem, kas būtiski atvieglos jūsu ikdienu un lieliski noderēs pavasara un vasaras sezonas aktuālajos darbos.

Zāģis ar akumulatoru – ražīgam un skaistam koku vainagam

Viens no pavasara dārza kopšanas darbiņiem ir koku vainagu veidošana. Tā sniedz iespēju iegūt vēlamo koku formu un uzlabot izskatu, padarīt koku izturīgāku un arī ražīgāku. Lielisks palīgs koku vainagu veidošanā ir zāģis ar akumulatoru. Tas sniedz iespēju ērti un bez liekas piepūles atbrīvoties no nokaltušajiem un vecajiem koku zariem. Kärcher produktu klāstā atrodamais zāģis ar akumulatoru ir maksimāli drošs un viegli lietojams. Turklāt, sortimentā atrodamais zāģis ar teleskopisko kātu sniedz iespēju bez grūtībām piekļūt zariem, kas atrodas pat 4 metru augstumā. 

Dzīvžoga šķēres ar akumulatoru – akurātai un precīzai apstādījumu formai

Dzīvžogs ir skaists un arī praktisks īpašuma papildinājums, taču tas prasa diezgan regulāru kopšanu. Lielisks palīgs dzīvžoga aprūpē kā pavasarī, tā arī vasarā ir dzīvžoga šķēres. Zīmola Kärcher sortimentā atrodamas parocīgas dzīvžoga šķēres ar jaudīgu akumulatoru. Tās sniedz iespēju ērti un bez liekas piepūles iegūt akurātu un precīzu rezultātu, palīdzot izveidot vēlamo apstādījumu formu un ļaujot pavisam viegli to atjaunot visas vasaras garumā. Tās ļauj ietaupīt ne tikai laiku, bet arī enerģiju, jo dzīvžoga šķēres iespējams papildināt ar uzgali nogriezto zaru un lapu aizvākšanai no lapu vainaga.

Zāles pļāvējs ar akumulatoru – koptam mauriņam

Viens no svarīgākajiem dārza kopšanas darbiem, kas prasa regulāru uzmanību no pavasara līdz pat vēlam rudenim, ir mauriņa pļaušana. Tas ir patiešām nogurdinošs darbs, kas aizņem daudz laika un prasa daudz enerģijas, tādēļ ir vērts jau laicīgi parūpēties par uzticamu un kvalitatīvu zālāja pļaušanas tehniku. Kärcher produktu sortimentā ir parocīgi un viegli lietojami zāles pļāvēji ar akumulatoru. Tie lieliski tiek galā ar jebkuras platības mauriņu, garantējot teicamu rezultātu pat nelīdzenās vietās. Ierīces aprīkotas ar ietilpīgu tvertni nopļautās zāles savākšanai, ērtu rokturi, kompaktu korpusu un jaudīgu akumulatoru, kā arī ar mulčēšanas aizbāzni, ja izvēlaties zāli mulčēt un izkliedēt pa zālāju, nevis to vākt grozā. Kärcher zāles pļāvējs ir neatsverams zālāja kopšanas palīgs, kas būtiski atvieglos jūsu ikdienu un ierasti grūto mauriņa pļaušanas procesu padarīs par atpūtu. 

Iegādāties šos un citus dārza instrumentus un tehniku iespējams ražotāja mājaslapā kaercher.com. Ielūkojieties un izvēlieties savām vajadzībām piemērotākos palīgus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *