Cik sāpīga ir krūšu palielināšanas operācija?

Krūšu palielināšana ir viena no populārākajām manipulācijām estētiskajā ķirurģijā. Ik gadu to veic tūkstošiem sieviešu un šis skaitlis tikai turpina pieaugt. Diezgan daudzas sievietes dažādu iemeslu dēļ izvēlās izmantot iespēju ar plastiskās ķirurģijas palīdzību palielināt krūšu izmēru. Operācija ir pilnīgi droša un tas rezultāts vienmēr ir efektīvs, taču daudzas sievietes vienalga biedē neziņa par to, vai operācija izraisa sāpes un diskomfortu, cik sarežģīts ir pēcoperācijas periods un citi jautājumi.

Operācijas norise un anestēzija

Lai saprastu vairāk par sajūtām operācijas un pēcoperācijas laikā, ir jāsaprot, kā noris krūšu palielināšana. Tās laikā plastiskais ķirurgs veic nelielu iegriezumu sievietes padusē, ap krūtsgalu vai zem krūts. Tur tiek ievietots iepriekš izvēlēta pildījuma, formas un izmēra implants. Izvēle tiek veikta, pamatojoties uz pacientes vēlmēm un viņas ķermeņa anatomiskajām īpatnībām. Izvēloties atbilstošu implantu, tiek nodrošināts, ka sieviete tas būs maksimāli piemērots viņas ķermenim un ikdienā nebūs jūtams. Implants tiek ievietots zem krūts muskuļa, netraumējot piena dziedzerus un mīkstos audus.

Visa operācija tiek veikta vispārējā narkozē, līdz ar to pacients atrodas miega stāvoklī un nejūt nekāda veida sāpes vai diskomfortu. Kad pacients pamostas, operācija jau ir galā.

Pēcoperācijas periods

Pirmo diennakti pēc manipulācijas pacients atrodas stacionārā ārstu uzraudzībā. Pēc tās viņš var doties mājās, kur arī sākas pēcoperācijas periods. Tas atgādina periodu pēc jebkuras citas operācijas. Pacients var izjust nelielas sāpes pie dažāda veida fiziskas slodzes, piemēram, roku pacelšanas. Šīs sajūtas prasti mazinās aptuveni nedēļas laikā pēc operācijas. Lai maksimāli mazinātu jebkāda veida diskomfortu, ir ieteicams izvairīties veikt dažādus smagus fiziskus darbus.

Populāri mīti

Daudzi jautājumi par operācijas sāpīgu nu rodas tieši “mītu” dēļ. Mūsdienās gandrīz katrs par krūšu palielināšanu ir dzirdējis daudzus aplamus apgalvojumus. Piemēram to, ka lidojot ar lidmašīnu vai ejot pirtī, implants var pārplīst un uzsprāgt vai to, ka implanti var traucēt un izraisīt diskomfortu. Tā galīgi nav taisnība. Kvalitatīvi krūšu implanti un pie sertificēta ķirurga veikta krūšu palielināšanas operācija neizraisa nekāda veida sāpes vai citas nepatīkamas sajūtas, kā arī garantē labāko iespējamo rezultātu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *