Cik ilgs laiks nepieciešams, lai apgūtu programmēšanu

Apsverot jautājumu, cik ilgs laiks nepieciešams programmēšanas apguvei, tiek ņemti vērā daudzi faktori. Daži cilvēki mācās ātrāk nekā citi, un daži resursi ļauj ātrāk apgūt jaunas un sarežģītas metodes. Lielāko daļu laika tieši jūs esat atbildīgs par to, cik ilgs laiks nepieciešams, lai iemācītos programmēt pats. Jo vairāk laika veltīsiet mācībām, jo ātrāk sapratīsiet svarīgākos noteikumus un procedūras, kas jums jāzina.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai apgūtu programmēšanu?

Ja esat ieinteresēts, programmēšanu nav grūti iemācīties, tāpēc, ja vēlaties apgūt pamatus, koda apguve, atkarībā no sarežģītības, parasti aizņem tikai trīs līdz sešus mēnešus. Mācīšanās programmēt tiešsaistē prasīs tikpat daudz jeb tikpat maz laika, cik nepieciešams, lai mācītos programmēt klātienē. Galvenais faktors, kas nosaka, cik ilgi tas aizņems, ir tas, cik daudz laika un centības esat gatavs veltīt mācībām.

Programmēšanas valodas

Viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nosaka nepieciešamo laiku apguvei, ir izvēlētā valoda. Lielākā daļa cilvēku atzīst, ka salīdzinoši vienkāršas programmēšanas valodas apguve aizņem apmēram četrus līdz sešus mēnešus. Šajā laikā varētu apgūt HTML, CSS vai Python valodu, ja regulāri praktizējieties. Tādu valodu kā JavaScript, C++ vai Java apguve var aizņemt ilgāku laiku, ja jums nav pamatzināšanu.

Priekšrocības, mācoties programmēšanu tiešsaistē

Mācības online ļauj jums studēt pat tad, ja papildus arī strādājat. Ikviens, kam ir dators un piekļuve internetam, var izmantot tādus resursus kā tiešsaistes kursi, video pamācības un interaktīvas vietnes un lietojumprogrammas. Codelex programmēšanas skola piedāvā veikt mācību maksu tad, kad kļūsi par programmētāju un sāksi strādāt. Programmēšanas skola sniedz jums iespēju izvēlēties starp vairākiem kursiem, lai jūs varētu atrast to, kas aptver konkrētas iespējas, kuras meklējat.

Lai kļūtu par programmētāju, var paiet no trim mēnešiem līdz četriem gadiem atkarībā no jūsu centības, pašreizējām kodēšanas zināšanām, pieejamā laika un mācību veida, bet jaunu zināšanu apgūšana turpināsies visu dzīvi. Codelex ir programmēšanas skola, kas spēj sagatavot izcilus un darba tirgū pieprasītus programmētājus. Dažiem studentiem programmēšana padodas vieglāk, nekā citiem, taču, tāpat kā vairumam mācību priekšmetu, jo vairāk laika pavadīsiet praksē, jo ātrāk kļūsiet labāks.

Komentāri

  1. Vai gadījumā Python nav skriptu rakstīšana? Rakstīt skriptus un programmēt laikam ir dažādas lietas. Python ir līdzīgs RStudio. Šīs programmas der priekš “Data Science”. Tur var uzzināt var pārbaudīt datu normalitāti, parametriski vai neparametriski. Un uztaisīt smukus grafikus no importētas Excel tabulas.
    Programmētājus gatavo arodskolās, tik nezinu ko viņiem tur māca. Universitātē arī. Kādēļ maksāt par kursiem, es nezinu. Man tā programmēšana nekad nebūs vajadzīga. Uztaisīt smukus grafikus un pielietot matemātiskās statistikas metodes es varu ar RStudio. Diplomdarbam daudz nevajag.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *