BAUDA UN MIERS, KO VAR PIEDZĪVOT FLOUTINGA SESIJĀ

Vasara ir laiks, kad daudzi cenšas izbaudīt atpūtas iespējas brīvā dabā. Mēs vēlamies atgādināt, ka rudens tuvojas straujiem soļiem, kad būs jāmeklē dažādas relaksācijas un atpūtas iespējas iekštelpās.

Lai varētu produktīvi strādāt, ir jāspēj arī ar maksimālu atdevi atpūsties un atgūt spēkus. Viens no pēdējā laika pieprasītākajiem piedāvājumiem, kā atgriezt savus resursus, ir floutinga ūdens sesija jeb ralaksācija.

Floutinga sesija noris īpašā, šim mērķim paredzētā kapsulā, kurā ir iepildīts ūdens. Par ūdens dziļumu nebūtu jāsatraucas, jo tas ir tikai 30 cm. Ūdenim ir pievienots Epsom sāls, kura sastāvs ļauj cilvēkam ūdenī būt maksimālā bezsvara stāvoklī. Tātad ļauties un baudīt sajūtas, ko sniedz iespēja burtiski peldēt virs ūdens.

Floutingam ir daudz un dažādas priekšrocības, kuras var izjust jau pēc vienas floutinga sesijas. Mūsdienās daudziem cilvēkiem ir problēmas ar miegu, kā arī ļoti liels muskuļu tonuss, kas traucē atbrīvoties. Līdz ar to ikdienā radot stresu un saspridzinājumu visā ķermenī. Izmēģinot floutingu Jūs izjutīsiet, ka miega kvalitāte pakāpeniski uzlabojas un atbrīvojas saspringtie muskuļi visā ķermenī.

Relaksācijas sesija norit 60 min.,  kuras laikā Jums ir iespēja piedzīvot patiešām dziļu un meditatīvu stāvokli, kas uz vienu stundu Jūs var atraut no ikdienas rutīnas. Cilvēki, kas kaut reizi izmēģinājuši floutinga relaksāciju, atgriežas uz to vēl un vēl.

Ja vēlaties šīs sajūtas pavairot savā ikdienā, tad ieplānojiet floutingu apmeklēt vismaz reizi nedēļā. Veltiet laiku sev un savām vajadzībām, lai ikdienā justos labi un komfortabli.

Floutings pieejams centrā Floaty, kas atrodas Rīgā, Brīvības ielā 76 – V un gaida Jūs katru dienu no plkst. 10.00 – 22.00, lai Jūs varētu piedzīvot relaksāciju un pilnvērtību atpūtu gan savam ķermenim, gan garam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *