Auto kredīts: kā noformēt auto kredītu Latvijā 2023. gadā

Automašīnu var nopirkt, sakrājot nepieciešamo summu vai, noformējot kredītu. Pēdējais variants – samērā plaši izplatīts. Tātad, ja jums, kā juridiskai personai nepieciešams iegādātie automašīnu, jūs varat vērsties nebanku kreditēšanas kompānijā Incredit, un noformēt kredītu auto iegādei ar izdevīgiem nosacījumiem.

Incredit auto kredīta nosacījumi

Incredit kompānija piedāvā auto kredītu līdz 25 000 eiro uz termiņu līdz 84 mēnešiem. Nosacījumi:

 • Auto kredīta noformēšana – online mājas lapā vai vienā no kreditēšanas centriem;

 • Minimālā summa – 1 000 eiro, maksimālā – 25 000 eiro;

 • Nauda tiek ieskaitīta juridiskās personas kontā uzreiz pēc līguma parakstīšanas;

 • Aizņēmējam ir 60 dienas automašīnas meklēšanai un iegādei;

 • Automašīna pēc iegādes tiek reģistrēta uz jaunā īpašnieka vārda;

 • Kredīts līdz 15 000 eiro – bez ķīlas un KASKO.

Kāda ir Incredit piedāvājuma galvenā priekšrocība – tā ir iespēja uzreiz saņemt naudu un mierīgi nodarboties ar automašīnas meklēšanu. Aizņēmēji bieži vien piesakās aizdevumam, kad jau ir izvēlējušies autotransportu. Taču, ja kredīta noformēšanas process ievelkas, tad gadās, ka, saņemot naudas līdzekļus, atrastais auto jau ir pārdots citam, kas uzreiz varēja veikt apmaksu. Ar Incredit jūs varat meklēt auto 2 mēnešu laikā un, ja atrodiet piemērotu variantu, uzreiz varat apmaksāt.

Prasības aizņēmējam

Aizņēmējam, kas vēlas noformēt auto kredītu, jāatbilst šādām prasībām:

 • Vecums – no 21 līdz 70 gadiem;

 • Jābūt Latvijas iedzīvotājam;

 • Jābūt atvērtam bankas kontam kādā no Latvijas bankām;

 • Regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt aizdevumu.

Juridiskām personām jāņem vērā, ka uzņēmumam ir jābūt reģistrētam Latvijā vismaz 6 mēnešus. Aizdevuma pieteikumu izskata kreditēšanas speciālisti 30 minūšu laikā, pēc kura tiek pieņemts lēmums.

Kā uzzināt auto kredīta ikmēneša maksājumu

Ikmēneša maksājuma aprēķināšanai, jāizvēlas auto kredīta summa un atmaksas termiņš. Vēlamās vērtības var ievadīt manuāli vai, pārvietojot kalkulatora slīdni. Incredit online kredīta kalkulators aprēķinās nepieciešamo ikmēneša maksājumu, ņemot vērā ikmēneša procentu likmi un spēkā esošu akciju. Pirmais kredīta maksājums  – ar 0% likmi. Ir iespēja atmaksāt ātrāk bez papildu sankcijām.

Komentāri

 1. you are actually a good webmaster. The site loading pace is incredible. It kind of feels that you’re doing any distinctive trick. Also, The contents are masterwork. you’ve performed a excellent process on this matter!

 2. tikai pagājušajā nedēļā piektdien es saņēmu aizdevumu 15000 eiro no Steven Funds tiešsaistes aizdevuma kompānija, es izlasīju dažas liecības par viņiem un es nolēmu pieteikties, un man par lielāko pārsteigumu aizdevums tika apstiprināts un pārskaitīts uz manu kontu pagājušajā piektdienā. Sazinieties ar viņiem pa e-pastu. stevenfunds@outlook.com vai whatsapp +2347043593434 jebkura veida aizdevumam

 3. It is a pleasure to introduce Mr. Sumiti loan company to Everybody. I am a private money lender that gives out fast cash with no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131851434 contact email id : sumitihomelend@gmail.com Mr. Damian Sumiti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *