Augstākās kvalitātes koka grīdas un to ieklāšana

Ieejot jaunā telpā, mēs pievēršam uzmanību tās interjeram un izvietotajiem priekšmetiem. Reizēm kādu konkrētu objektu varam pat nepamanīt, tomēr grīdas segumu ievērojam un izjūtam uzreiz.

Kā vienu no populārākajām un pasaulē iecienītākajām izvēlēm varam minēt koka grīdas segumu. Tas savu popularitāti iemantojis sava dabiskuma, izturīguma, vieglās kopšanas un estētiskās pievilcības dēļ. Tā ir gadsimtiem pārbaudīta vērtība, kurai laika gaitā augusi tikai to dažādība un izpildījuma veidi.

Kādu grīdas segumu izvēlēties?

Šis ir ļoti nopietns un atbildīgs lēmums no kura būs atkarīga telpā valdošā atmosfēra un mājīguma sajūta. Klāsts ir plašs un mūsdienās pieejami dažādu rakstu, krāsu gammu un ilgtspējas variantu. Latvijas vietējais uzņēmums “Solideco – koka grīdas” piedāvā pašmāju koka grīdas segumus un to ieklāšanu, kā arī bezmaksas konsultāciju un tāmes sastādīšanu, lai klienta dzīvesveidam un vēlmēm piemeklētu vispiemērotāko risinājumu.

Divslāņu parkets

Šis parketa veids piemērots jebkurām telpām, tai skaitā ieklāšanai uz apsildāmās grīdas. Divslāņu parketa konstrukcija nodrošina konstrukcijas stabilitāti, izturību pret gaisa mitruma un temperatūras svārstībām, kā arī sniedz augstu siltumvadītspēju. Divslāņu parketa apakšējais slānis ir izgatavots no OSB vai bērza saplākšņa, bet virsējā kārta- no ozola vai oša. Ieklāšana notiek, līmējot parketu uz pamatgrīdas. Šāds parkets lieliski kalpos gan klasiskā izpildījumā, gan skujiņas vai franču skujiņas rakstā.

Masīvkoka parkets

Izturīgs un ļoti elegants grīdas segums, kas ir izgatavots no izturīga koka – ozola. Katrs parketa dēlītis tiek izgatavots no atsevišķas ozola sagataves, dēlīši netiek līmēti. Šādu parketu var ieklāt dažādos veidos, piemēram, skujiņas rakstā, šaha galdiņā vai taisnā rakstā. Parketu iesaka ieklāt uz koka pamatgrīdas, pēcāk to apdarot ar eļļu vai laku. Šāds parkets ir ļoti izturīgs, tas var kalpot nākamajām paaudzēm, to pareizi uzturot un kopjot.

Piemērotu koka grīdu izvēli uzticiet augstas kvalitātes pašmāju uzņēmumiem, kuri ne tikai palīdzēs ar seguma izvēli, bet arī ieklāšanu un grīdlīstu piemeklēšanu. Solideco.lv profesionālā komanda rekomendēs materiāla izvēli arī pirts telpu iekārtošanai

Komentāri

  1. I used to be suggested this blog by way of my cousin. I am not positive whether or not this post is written by way of him as no one else recognize such exact approximately my problem. You are amazing! Thanks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *