Atvilktnes, atvērti plaukti vai skapīši – kā iekārtot funkcionālu virtuvi?

Lai iekārtotu patiešām ērtu un funkcionālu virtuvi, nākošie soļi pēc atbilstoša virtuves plānojuma izvēles ir virtuves iekārtas materiālu un pārdomātu virtuves mēbeļu veidu izvēle.

Ja izvēlētās virtuves mēbeles nespēs ikdienas ēdiena pagatavošanas laikā nodrošināt ērtu piekļuvi un pārredzamību, kā arī gatavošanas paradumiem atbilstošas glabāšanas vietas produktiem, traukiem un dažādiem virtuves piederumiem, tad pat platības ziņā visplašākā virtuve šķitīs neērta. Atvērti plaukti, virtuves skapīši ar durtiņām, stūra skapis un dziļās atvilktnes ir mēbeļu veidi, kurus pārdomāti kombinējot, tiek veidots funkcionāls un ērts virtuves dizains.

Virtuves skapīši 

Virtuves skapīši ar durtiņām ir viena no vistradicionālākajām virtuves mēbeļu izvēlēm, tomēr tie nav universāli ērti un piemēroti visām uzglabāšanas vajadzībām. Lai arī skapji var tikt aprīkoti ar izvelkamiem plauktiem, pirms virtuves mēbeļu iegādes ( https://4istabas.lv/mebeles/virtuves/ ) ir vērts rūpīgi pārdomāt par virtuves izmantošanas intensitāti un priekšmetiem, kas tiks uzglabāti virtuvē.

Jo seklāki būs skapīši ar slēgtām duriņām, jo ērtāk varēs piekļūt tajos novietotajiem priekšmetiem, tādēļ tradicionālie virtuves skapīši vairāk ir piemēroti nelielas virtuves tehnikas vai trauku novietošanai virtuves zonā virs letes.

Dziļās atvilktnes

Atvilktņu izmantošanai virtuvē ir vairākas būtiskas priekšrocības, jo tās ergonomiski ir vieglāk atvērt un nav jāstiepjas līdz augšējo plauktu aizmugurējai daļai, lai paņemtu smagus priekšmetus.

Atvilktnes var atvērties pilnībā, tādēļ to saturs ir labi pārredzams. Turklāt, virtuves zonās izvietotās atvilktnes palīdz maksimāli izmantot visu pieejamo telpu zem letes, jo to dziļumu var variēt atkarībā no pieejamās vietas un paredzamās glabāšanas funkcijas.

Plaukti

Atklāti virtuves plaukti, neskatoties uz savu ietilpību, virtuvēs tiek izmantoti reti, jo vizuāli var radīt nekārtības iespaidu. Tādēļ lielās virtuvēs vai virtuvēs ar sarežģītu plānojumu var tikt izveidots iebūvējamais skapis vai pieliekamais, kurā aiz bīdāmām durvīm atrodas ērta un ietilpīga virtuves plauktu sistēma.

Interneta mēbeļu salona “4 istabas” plašajā virtuves, viesistabas, guļamistabas un citu mēbeļu klāstā ir iespējams atrast visu nepieciešamo ērta, funkcionāla un mūsdienīga mājokļa iekārtošanai.

Vai Jūs interesē ietilpīgie iebūvējamie skapji, drēbju skapis vai mīkstās mēbeles, www.4istabas.lv Jūs varēsiet atrast visu mājokļa iekārtošanai!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *