Āra terases atsvaidzināšana – kas Tev varētu noderēt?

Ziemas salam pamazām atkāpjoties, dienas kļūst garākas un saule sāk spīdēt spožāk. Pavasaris ir jau tepat aiz stūra, bet vai Tava āra terase ir tam sagatavota? Šajā rakstā aplūkosim dažus ieteikumus sava piemājas atpūtas stūrīša iedzīvināšanai pavasara sezonai!

Dārza mēbeles

Kad jau ierastā pavasara tīrīšana ir veikta, ir laiks padomāt par savas āra terases vai atpūtas stūrīša atsvaidzināšanu. Tā pamatā, protams, ir gaumīgu dārza mēbeļu piemeklēšana. Vislabāk izvēlēties mēbeles, kuras darinātas no materiāliem, kuri labi pārcieš krasas laikapstākļu maiņas, kā, piemēram, tīkkoka, alumīnija vai sintētiskajiem materiāliem, jo, lai arī ziema ir aiz muguras, lietainas un vēsas dienas vēl ir priekšā. Tāpat specializētās dārza mēbeles ir daudz izturīgākas pret UV staru ietekmi.

Ja Tavs budžets to atļauj vai šī ir pirmā lielā terases iekārtošana, vari iegādāties uzreiz visu dārza mēbeļu komplektu. Kā alternatīva, protams, ir atsevišķu mēbeļu iegāde, kuras šobrīd ir nepieciešamākās. Ja viena no Tev svarīgākajām nodarbēm terasē ir pusdienošana, piemeklē sev stilīgu pusdienu galda un krēslu komplektu. Ja, tomēr, vairāk esi nesteidzīgas atpūtas ārā kā ēšanas fans, apsver atpūtas dīvānu vai zviļņu iegādi. Iedvesmai izmanto mūsdienu tehnoloģiju iespējas un apskati āra mēbeles internetā!

Augi un puķu podi

Kad esi atradis piemērotas mēbeles, laiks padomāt arī par āra augiem. Visiem zināms, ka tie piešķir dzīvīgumu un krāsas ikvienā terasē, tāpēc tas noteikti ir viens no iekārtošanas aspektiem, kuru vērts ņemt vērā. Ja augi Tavā terasē jau ir, laba doma ir nomainīt tikai to podus! Stilīgi puķu podi dažādās krāsās un formās piešķirs Tavai terasei jaunus akcentus un dimensijas bez lielas piepūles un izdevumiem. Apsver ideju augus arī izgaismot, kas piešķirs drošību meklējot ceļu vakaros, kā arī izcels to skaistumu!

Foto: Shutterstock.com

Aksesuāri un stilīgi akcenti

Dažādi terases aksesuāri spēj dramatiski pārvērst Tavas terases vai āra atpūtas stūrīša izskatu par salīdzinoši nelieliem līdzekļiem. Zemāk uzskaitītas dažas no idejām:

  • Gāzes laternas un kamīni ir lielisks aksesuārs, jo piešķir mājīgu noskaņu un papildus apgaismojumu atpūtas zonā. Tās ir ilgi degošas, viegli uzpildāmas un ātri iededzamas, kad viesi ierodas pēkšņi;
  • Papildus āra gaismekļi ir patīkams papildinājums saviesīgiem vakara pasākumiem terasē. Sākot ar dažādām laternām un beidzot ar gaismiņu virtenēm – izvēle šeit ir ļoti plaša un to ierobežo vien paša iztēle;
  • Ja Tava terase vai āra stūrītis atrodas dienas saulainajā pusē, ir vērts apsvērt iespēju vajadzības gadījumā patverties ēnā. Šim nolūkam lieliski derēs kāds pēc stila un krāsām piemeklēts saulessargs;
  • Vēl kāds atjautīgs veids kā par nelieliem ieguldījumiem atsvaidzināt atpūtas stūrīša kopskatu ir āra spilvenu komplekts. Tie ir salīdzinoši lēti un pieejami dažādās formās un krāsās, kas jau esošajām dārza mēbelēm acumirklī sniegs jaunu elpu.

Foto: Shutterstock.com

Pavasaris ir īstais laiks pārmaiņām un jaunām idejām. Kad apsver savas terases vai āra atpūtas stūrīša iekārtošanu, nebaidies ieviest mūsdienīgas un drosmīgas idejas! Atsvaidzini savu piemājas telpu ar modernām formām un krāsām!

Terases aksesuāri un āra mēbeles internetā

Izveido savu ideālo terases un āra mēbeļu komplektu no mājām! Netērē savu laiku lieki braukājot vai staigājot pa veikaliem, ja vari piemeklēt labākos aksesuārus un mēbeles interneta veikalā. Piemēram, interneta veikals 1a.lv piedāvā plašāko dārza mēbeļu un aksesuāru klāstu par lieliskām cenām un ērtu piegādes servisu! Ienāc www.1a.lv un smelies idejas pavasarim!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *