Ar mazuli ārpus mājas – 4 lietas, kas vecākiem būs noderīgas

Bērnu preču veikals “Chicco” ir apkopojis četras lietas, kuras vecākiem atvieglos būšanu ārpus mājas kopā ar mazuli, kurš ir vecumā līdz gadam.

Jau sen vairs nav tie laiki, kad jaunajiem vecākiem ar mazuli jāuzturas tikai mājās. Tagad ģimenes ar mazuļiem līdz gada vecumam labprāt izvēlas doties sabiedrībā, apmeklēt pasākumus, socializēties. Tas nāk par labu visiem — gan pašai ģimenei, gan sabiedrībai kopumā, jo tā kļūst tolerantāka un atvērtāka pret ģimenēm ar bērniem.

Lai gan ideja ir apsveicama, tomēr ar tās realizāciju vecākiem reizēm nesokas tik labi, kā viņi cerējuši. Tas gan nenozīmē, ka jāpadodas, vajag tikai atbilstoši sagatavoties izgājieniem ārpus mājas kopā ar mazuli.

Tāpēc bērnu preču veikals “Chicco” ir apkopojis četras lietas, kuras vecākiem atvieglos būšanu ārpus mājas kopā ar mazuli, kurš ir vecumā līdz gadam.

  • Ietilpīga ratu soma

Mazuļa aprūpei ikdienā nepieciešams ļoti daudz lietu. Visērtāk tās visas paņemt līdzi, ja ir ērta, funkcionāla un ietilpīga ratu soma. To varēs paņemt uz pleca, varēs piestiprināt ratiņiem, ērti ielikt automašīnā. Nekas nekur nepazudīs un nemētāsies. Ja esošajiem ratiem komplektā nav nākusi laba ratu soma, ir vērts tādu pameklēt un iegādāties atsevišķi.

Soma uzticami kalpos ik dienu ne tikai mazuļa pirmajā dzīves gadā, bet arī daudz ilgāk, jo bērniem nepieciešams daudz ikdienas aprūpes lietu arī nākamajos vecuma posmos.

  • Autokrēsls, kas sader ar ratiem, vai pastaigu rati

Dodoties ārpus mājas ar bērniņu, kam rit pirmie dzīves mēneši, ērti izmantot tādu autokrēsliņu, kuru uzreiz no auto salona var uzlikt uz ratu rāmja. Tādā veidā nevajadzēs vadāt līdzi ratu kulbu, kas ir gana liela un var traucēt automašīnā. Par šādu aspektu var padomāt jau tad, kad pērk ratus. Pieejami komplekti trīs vienā, kur ir arī uz ratu rāmja adaptējams autokrēsliņš. Tā ērti varēsiet ieiet ar bērnu veikalā, apmeklēt kādu brīvdabas pasākumu.

Jāatgādina, ka autokrēsliņā mazulim nevajadzētu atrasties ilgstoši. Ik pa laikam viņš jāizņem, jāļauj izkustēties.

Mazuļiem, kuru vecums jau tuvojas gadam, kuri stabili sēž, var piemeklēt kompaktus un vieglus pastaigu ratus, kas atvieglos došanos ārpus mājas.

  • Ķengursoma

Mēs zinām un jūs arī zināt, ka mazuļi ļoti daudz laika vēlas pavadīt vecāku rokās un apskāvienos. Lai arī tas ir bezgalīgi mīļi, tomēr tas ir arī nogurdinoši. Visērtāk mazuli turēt sev tuvumā būs tad, ja viņš atradīsies ķengursomā.

Ķengursoma nodrošina vecākiem vienmērīgu slodzi, arī mazulis ir labi atbalstīts un drošībā. Kā arī vecākiem ir brīvākas rokas. Ķengursoma labi noder pastaigās un pārgājienos, ja vieta ir grūti izbraucama ar ratiņiem. Ķengursoma ir ieguvums divi vienā — gan ērtības, gan tuvība.

“Chicco” veikalā pieejamas ergonomiskas ķengursomas dažādās krāsās.

  • Ceļojumu gultiņa

Ja vecāki nolēmuši kopā ar mazo doties ceļojumā, apciemot radus un draugus, tad noderīga būs ceļojumu gultiņa. Tā pildīs gan ērtas guļvietas funkciju, gan būs kā manēža, kur spēlēties, jo ne visur būs pietiekami droši, silti un pārskatāmi, lai laistu bērnu uz grīdas. Ceļojumu gultiņa kalpos vairākus gadus, jo arī lielāki bērni tajā varēs nakšņot ceļojuma vai ciemošanās laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *