5 padomi, kas noderēs, gādājot dāvanu īpašam cilvēkam

Brīdī, kad jāizvēlas, ko dāvināt un kā pārsteigt īpašu cilvēku viņam svarīgā dienā, nevajadzētu aizmirst par dažiem vienkāršiem, bet tomēr ļoti svarīgiem likumiem

Brīdī, kad jāizvēlas, ko dāvināt un kā pārsteigt īpašu cilvēku viņam svarīgā dienā, nevajadzētu aizmirst par dažiem vienkāršiem, bet tomēr ļoti svarīgiem likumiem, ko vēlams ievērot, ja patiešām gribat, lai dāvanas saņēmējs izjustu patiesu prieku un saviļņojumu, lai dāvana viņam paliktu atmiņā kā īpašs žests tieši no jums.

Ieteikumi sagatavoti sadarbībā ar dāvanu servisu “Lieliska Dāvana”, kas piedāvā jebkuram dzīves gadījumam piemērotas dāvanu kartes ar ērtu iegādi internetā.

Izvēlies dāvanu tieši šim cilvēkam

Viens no svarīgākajiem soļiem ceļā uz lielisko dāvanu, ir tās piemeklēšana tieši šim konkrētajam cilvēkam. Pirms meklēt dāvanu, padomājiet, ar ko šis cilvēks saistās, kādas ir viņa intereses, hobiji, kas viņam patīk, varbūt ir kāds īpašs notikums viņa dzīvē. Varbūt viņš jau devis norādes, ko vēlas saņemt. Tādā viedā varēsiet sastādīt sarakstu ar potenciālajām dāvanām, kas būs tieši desmitniekā. Tas arī skaidri parādīs, ka esat domājuši tieši par viņu.

 

Protams, vienmēr arī jāpadomā, kādas ir piemērotākās dāvanas vīriešiem, sievietēm, bērniem. Jāsaka gan, ka labas dāvanas vīriešiem atrast ir daudz sarežģītāk. Tomēr tas nav neiespējami, ja vien zina, kur meklēt. Dāvanu serviss “Lieliska dāvana” jūsu ērtībām jau ir apkopojis tādas dāvanas vīriešiem, kas būs pa prātam ikvienam saņēmējam, jo plašajā klāstā būs kaut kas atrodams katrai gaumei un interesēm.

Piešķir dāvanai personisku attieksmi

Personisku dāvanu saņemt vienmēr ir daudz patīkamāk, tā paliek atmiņā un ir emocionāli daudz nozīmīgāka. Kā padarīt dāvanu personiskāku? Tai var pievienot kādu īpašu nieciņu, ar roku rakstītu un patiesu vārdu pilnu apsveikuma kartīti, varbūt kaut ko paša rokām darinātu. Lai dāvana kļūtu personiska, nav vajadzīgs daudz, tikai jābūt patiesam un jāpadomā tieši par šo cilvēku, tad arī būs skaidrs, kā vislabāk padarīt īpašu viņam sagatavoto dāvanu.

Padomā par dāvanas iepakojumu

Lai gan tas var šķist nebūtiski, iepakojumam tomēr ir nozīme. Padomājiet, kā oriģināli dāvanu iesaiņot. Varat izmantot kādus mājās jau atrodamos dekoratīvos elementus, pat avīzes vai vienkāršu ietinamo papīru, ko var izdekorēt ar oriģināliem uzrakstiem. Atsaucoties uz aktuālo tendenci domāt “zaļi”, iepakojumam var izmantot to, kas pieejams, un arī pārstrādājamus materiālus. Esiet radoši!

Pārvērst dāvanas pasniegšanu par piedzīvojumu

Vēl viens veids, kā dāvinas saņemšanu padarīt īpašu, ir pašu procesu pārvērst par piedzīvojumu. Dāvanu var kaut kur paslēpt, atstāt norādes, likt izpildīt kādu uzdevumu. Tas īpaši patiks bērniem. Dāvana var būt atstāta negaidītā vietā un pasniegta negaidītā veidā. Tas saņēmējam būs dubults prieks. Jo vairāk enerģijas ieguldāt sagatavošanās procesā, jo labāks rezutāts un lielāks prieks saņēmējam.

Neaizmirstiet par klasiskiem elementiem — ziediem, saldumiem utt.

Lai arī kādu dāvanu un pasniegšanas veidu esat izvēlējušies, vienmēr noderēs arī klasiskie apsveikšanas elementi — skaists ziedu pušķis, saldumi, labs vīns utt. Tās ir klasiskas vērtības, kas vienmēr ir cieņā, ar tām nevar kļūdīties. Ziedus saņemt vienmēr ir patīkami, bet ciemkukulis un dzēriens ir lielisks papildinājums, ja dodaties ciemos.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *