Foto: Pexels.com / Hannah Nelson

10 neaizmirstamas vietas, ko apmeklēt, ceļojot ar auto pa Baltijas valstīm

Ne vienmēr jaunu iespaidu gūšanai, krāšņu dabasskatu un aktīvās atpūtas baudīšanai jādodas uz tālām zemēm, jo to visu un vēl vairāk var piedzīvot tepat – Baltijas valstīs!

Piepildītas brīvdienas visai ģimenei: kurp doties un ko redzēt

Baltijas valstīs varēsi tvert atmiņā paliekošus mirkļus, baudīt mierpilnu atpūtu dabā vai tieši pretēji – ļauties galvu reibinošiem piedzīvojumiem. Kāpēc apsvērt ideju par Latvijas, Lietuvas un Igaunijas apceļošanu:

  • patīkami laikapstākļi – lai baudītu sauli un tveici, nav jādodas uz Dienvidu valstīm;
  • zemākas izmaksas. Plānojot atpūtu Latvijā vai tuvējās kaimiņvalstīs, nebūs vajadzības tērēt tik daudz finansiālo līdzekļu kā tad, ja par galamērķi izvēlēta kāda tālāka valsts;
  • iespēja ceļot ar auto. Dodies piedzīvojumos kopā ar visu ģimeni;
  • daudz apskates objektu. Baltijas valstis ir bagātas ar savu kultūru, gleznainām dabas ainavām un unikāliem apskates objektiem.

 

Vislabāk ceļojumā pa Baltiju doties ar automašīnu, jo tā varēsi apskatīt un izbaudīt pēc iespējas vairāk. Ja nav personīgā transporta, risinājums ir MyAvis ilgtermiņa auto noma.

Latvija

VIZIUM zinātnes centrs Ventspilī

Ceļo laikā, lai nonāktu vietā, kur zinātne un tehnoloģiskā attīstība ir sasniegusi jaunu līmeni. Zinātnes centrā garlaicīgi nebūs nevienam – tur pieejami vairāk nekā 80 interaktīvi eksponāti, notiek radošās darbnīcas, zinātnes šovi un citas aizraujoši izzinošas aktivitātes.

Atpūtas parks “Laumas” Talsu novadā

Brīvdienu pavadīšana ārā un nodošanās aktīvai atpūtai izklausās pēc laba plāna, vai ne? Dabas daudzveidību un mieru iespējams baudīt atpūtas parkā “Laumas”. Tur pieejamas 5 dažādas dabas takas un disku golfs.

Skrošu rūpnīca Daugavpilī

Tā ir vienīgā apmeklētājiem atvērtā rūpnīca Baltijā, kas piedāvā unikālu iespēju ielūkoties munīcijas ražošanas procesā. Tur atrodas Eiropā vecākais skrošu liešanas tornis, kas joprojām darbojas.

Lietuva

Traķu salas pils

Traķi pārsteigs ar ainaviskiem dabasskatiem un viduslaikos būvētu pils kompleksu. To uzskata par īstu aizsardzības šedevru. Tā ir vienīgā pils Austrumeiropā, ko no visām pusēm ieskauj ūdens.

Kuršu kāpa

Aptuveni 100 km gara smilšu strēle, kas iestiepjas Baltijas jūrā, savienojot Lietuvu ar Kaļiņingradas apgabalu. Lai savām acīm baudītu šo neskartās dabas brīnumu, no Klaipēdas jābrauc ar prāmi. Esot Klaipēdā, paviesojies delfinārijā un Jūras muzejā, jo tāda otra Baltijas austrumu piekrastē nav.

Dzintara muzejs Palangā

Viens no centrālajiem apskates objektiem Palangā, kas atrodas grāfa pilī. Tur glabājas apjomīgākā dzintara kolekcija pasaulē, ko pratīs novērtēt gan pieaugušie, gan bērni.

Pastaigu taka pa koku galotnēm

Iespaidīgo Anīkšču mežu un gleznaino panorāmu, kas paveras virs koku galotnēm, iespējams aplūkot no putna lidojuma. Ja Tevi nebaida augstums, dodies pa 300 m garu pastaigu taku, lai piedzīvotu neaprakstāmas sajūtas.

Igaunija

Piusas alas

Piusas alas ir unikāls apskates objekts, kas ietver izzinošu ekskursiju pa smilšakmens alām, ko cilvēki ar rokām izveidojuši pirms vairāk nekā 100 gadiem. Alās mīt Austrumeiropas lielākā sikspārņu ziemošanas kolonija.

AHHAA zinātnes centrs Tartu

Arī Tartu zinātnes centrā vari no jauna atklāt plašo tehnoloģiju pasauli un iepazīt zinātnes nozares. Par Baltijā lielākā zinātnes centra apmeklējumu būs sajūsmā pilnīgi visa ģimene.

Keilas ūdenskritums

Keilas ūdenskritums atrodas Ziemeļigaunijas daļā. Turpat var aplūkot atjaunotu hidroelektroenerģijas staciju, kā arī vienu no krāšņākajām muižas ēkām, kas ieturēta neogotikas stilā.

Igtermiņa auto noma – izdevīgs risinājums

Foto: Torsten Dettlaff

MyAvis piedāvā lielisku iespēju – auto nomu uz ilgāku laiku, lai Tu varētu izbaudīt pilnvērtīgu atpūtu pa Baltiju. Ir pieejama auto īre uz mēnesi vai ilgāku periodu.

Automašīnas noma pie MyAvis ir izdevīga vairāku iemeslu dēļ:

  • elastīgs nomas periods;
  • bezmaksas maiņas automašīnas nodrošināšana;
  • diennakts palīdzība uz ceļa;
  • iespēja nomāt jaunākās automašīnas.

Auto noma tiek nodrošināta bez līguma maksas un slēptām izmaksām.

Auto noma nekad iepriekš vēl nav bijusi tik ērta un vienkārša. Izvēlies MyAvis – drošu un uzticamu nomas un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzēju, kas tirgū darbojas jau vairāk nekā 30 gadus – neaizmirstamām brīvdienām Baltijā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *