Sēmes ģimenes pārbauda spēkus

Sestdien, 3. jūlijā, laukumā pie angāra spēkus dažādās sportiskās, veiklības, izdomas un saules karstuma aktivitātēs pārbaudīja Sēmes un Zentenes pagasta ģimenes.

Sestdien, 3. jūlijā, laukumā pie angāra spēkus dažādās sportiskās, veiklības, izdomas un saules karstuma aktivitātēs pārbaudīja Sēmes un Zentenes pagasta ģimenes.

Ģimeņu svētkus rīkoja Latvijas Sarkanā Krusta Tukuma rajona komiteja, biedrība «Fenikss SI», jaunsargi un dziedošā grupa «Varavīksne» Anitas Geidānes vadībā, un tie pulcēja vairāk nekā 40 dalībnieku – Liepiņu, Googes, Vīgantu, Salmiņu, Rībenu, Vilciņu, Videnieku ģimenes, divas «Varavīksnes» komandas un vienu, kurā darbojās Ģirts Fjodorovs un Raimonds Savčuks.
Gan lieliem, gan maziem bija jātiek galā ar 12 uzdevumiem jeb disciplīnām, no kurām dažas šķita ļoti vieglas. Taču, kā izrādījās, tieši tas vienkāršākais nemaz tik viegli rokās nedodas. Piemēram, nu kas par grūtumu ripināt palielu, bet ļoti vieglu mucu, taču sacensības pierādīja, ka šādai mucai ir tendence ripot, kur pašai ienāk prātā… Tāpat arī balonam, kurš ar slotu jāizslauka līdz mērķim, – lai arī ārā bezvējš, balons spītīgi lido uz otru pusi… Taču pagrūtajā iešanā pa trosu ceļu veicās pat bailīgākajiem, ja ieklausījās jaunsargu pamācībās. Jāteic, katrs varēja atrast sev piemērotāko uzdevumu un malā stāvēt vajadzēja tikai pašiem mazākajiem bērnu ratiņos. Tādi bija divi – jaunākajam sacensību dalībniekam bija divi mēneši, bet otram jaunākajam – četri. Visi pārējie skrēja, lēca, rāpās un līdzi juta. Vislabāk veicās Videnieku ģimenei (komandā Monta, Alekss un Tamāra), kura dāvanā saņēma biļetes uz Akvaparku. Viņi bija priecīgi par šo pārsteigumu un par pašiem svētkiem, kas bijuši ļoti jauki, jo ne vien ļāvuši interesanti pavadīt dienu, bet arī darboties ģimenei kopā, tāpēc tādi jāorganizē arī turpmāk. Jāpiebilst, ka nākamie svētki notiks 17. jūlijā Irlavas pagastā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.