Lapsas Andele Tukumā

 25. Aug  11:00

23. augustā no 11.00 līdz 16.00 Tukuma kultūras namā, novada iedzīvotāji tiek aicināti dot apģērbam otro iespēju gan apvienojoties kopējā tirdziņā, piesakot savu dalību tirgošanās vietai, gan arī iegādāties apģērbu, apavus, aksesuārus visiem vecumiem, tirdziņā «Lapsas andele». Tajā piedalīsies arī «Eco Baltia VIDE» un «Latvijas zaļais punkts» pārstāvji, izvietojot tekstila pārstrādes konteinerus, kur būs iespēja nodot nevajadzīgo apģērbu. Visi tiek laipni aicināti doties uz pasākumu, līdzi ņemot gan apģērbu, kurš ir turpmākai lietošanai nederīgs, gan arī tekstilu, kuru vēlētos ziedot un ievietot konteineros.

Šajos konteineros savāktais apģērbs pēc tam tiek nogādāts speciālā SIA «Eco Baltia vide» tekstila šķirošanas cehā Tukumā, kur tas tiek sašķirots vairāk nekā 30 kategorijās, atbilstoši tekstila veidam, kvalitātei utt. Šajā gadījumā lielais pluss ir tāds, ka visam apģērbam tiek meklēta otrā dzīve. Apģērbu rūpniecības industrija atstāj nozīmīgas pēdas mūsu ekosistēmā! Eiropas Savienības (ES) Direktīvas paredz, ka no 2025.gada ES dalībvalstīm būs jānodrošina tekstila izstrādājumu dalīta vākšana. Nav ko gaidīt – sāksim jau tagad!

Apmeklētājiem ieeja pasākumā ir bez maksas. Vairāk informāciju par pasākumu var meklēt facebook – «Lapsas andele Tukumā». Vēl palikušas pēdējās vietas pārdevēju pulkā.