Ko zāģē Durbes parkā?

Vakar, 21. septembrī, pamanījām, ka Durbes parkā atkal kāds strādā un ka tiek cirsti un zāģēti krūmi, kas, kā bijām novērojuši, pirms neilga laika jau tika sakopti. Uz vietas noskaidrojām, ka darbus parkā veic SIA «Mežasīļi».

Tukuma novada domes ainavu arhitekte Maija Fogele apliecināja, ka darbus parkā tiešām veic SIA «Mežasīļi», ar ko noslēgts līgums par koku stādīšanu parkā Lauku atbalsta dienesta finansētā projekta ietvaros. M. Fogele: “Vietās, kur parkā agrāk tika izgāzti koki, esam ieplānojušu iestādīt jaunus – bērzus, egles un priedes, taču, lai šo koku stādi ieaugtos, tiem nepieciešama saules gaisma. Tāpēc arī vispirms tika nopļauti lakstaugi, bet pēc tam “nosēdinātas” lazdas (samazināts augums) un citi derīgie krūmi, lai turpat varētu stādīt kokus. Līdzīgi darbi, atbilstoši jaunaudžu kopšanas nosacījumiem, tiks veikti arī nākamajā gadā, kad kociņi būs mazliet paaugušies, taču viņiem arvien vēl būs nepieciešama gaisma. Savukārt tad, kad koki būs jau paaugušies, blakus augošie krūmi tiem vairs netraucēs.” Ainavu arhitekte vēl piebilda, ka par koku stādīšanu ticis domāts jau šī gada pavasarī, taču COVID ierobežojumu dēļ bijusi apgrūtināta stādu iegāde, taču arī tagad nekas neesot nokavēts – septembra beigās un oktobra sākumā būs labākais koku stādīšanas laiks.

22. septembra laikrakstā varat noskaidrot pārējos aktuālos jautājums par šo tēmu, kā, piemēram, “kurš un cik ilga laikā izstrādās parka apsaimniekošanas plānu” u.t.t.

Komentāri

 1. Beidzot nācis gaismā Tukuma mafijas darbības prettiesiskās darbības video. Atklātībai uzpeldējuši blēži, kas ir vai bijuši augstos amatos. Turpinājums sekos. Tukuma un novada iedzīvotāju naudu piesavinājās shēmotāji. Kā var domes darbinieks, saņemot algu nopirkt 10 īpašumus vai uzcelt lepnas mājas?

 2. Skatieties feisbukā Ruslans Straķis. Video par nelegālu izgāztuvju veidošanu.
  Tukuma mafijas gala sākums.
  Sekojiet informācijai.
  Neļausim apzagt .

 3. ej tak ārstējies! Paranoiķis tu esi, visi tik zog un shēmo! Kā tad! Nespried pēc sevis! Gadiem esi cilvēkus čakarējis, kamēr pats sviestā sagāji.

 4. Nu, nu. Piespiedos, noskatījos. Sadaļā par utilizāciju – to, vai uzņēmumam tiešām samaksāts, lai šis būvgružus ved tieši uz akritumu poligonu un, ka tie ir TIE būvgruži, kas Ruslanam rādās – vēl jāpierāda. Viss pārējais, īpaši sadaļā par ‘mafiju’ – pilnīgi nesakarīga un ar neko nepamatota ņerkstīga tufta. It kā puisis ar izglītību, bet izskatās, ka pielietot to nemāk!

  1. Mani nomoka tikai viens jautājums….Kā utilizē mālu un atgūto granti(runājot par Kurzemes ielas apakškārtu)?Vai sadedzina?Domāju ne. Ruslanam virspusēja un neargumentēta info….
   Piekrītu 666

   1. Šodien bija VVD darbinieki un apskatīja video sižetā redzētos objektus. Bija ari LTV. Tiešām, izgāztuves nav noformētas atbilstoši noteikumiem un arī piesārņo vidi. Tākā Ruslanam taisnība diemžēl.šajās dienās viesosies Tukumā KNAB un raidījums Nekā personīga. 666 vari citreiz gudri neizteikties. Ja nezini neko, tad aizver muti.

    1. Nu un? Apgaismo tagad stulbeņus, kur tur ‘mafija’ un tādā garā? Gribētos jau protams ticēt, ka Ruslans tur rūpi par Tukuma iedzīvotājiem, bet patiesībā..lēts PR, kur pat scenāriju viņš nav spējis pats uzrakstījis. Skaidri jūtams AZ 33 stils – izceļam, tjipa, baigos varoņdarbus (vai gan savādāk vajadzētu taisīt tādu histērisku video) un pa ceļam pilnīgi neadekvāti cenšamies kādam uzdir…t. Tas jau sīkums, ka nekas TĀDS jau nav noticis un, ka pusei video pieminēto personu vispār nav nekāda sakara ar kaut kādiem būvgružiem!? Glābējs, bljin, atradies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *