Kavējas darbi Slampes kultūras pilī

Kāpēc kavējas Slampes kultūras nama grīdas remonts? Šādu jautājumu redakcijai uzdevuši pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kas ar bažām raugās uz gaidāmo valsts svētku atzīmēšanu lielajā zālē, kur nav pabeigta grīdas ierīkošana un nav arī solu, lai gan līdz svētkiem atlicis vien pusotrs mēnesis. Lielākās bažas esot par to, ka klusums zālē valdot jau ilgāku laiku…

Iepirkums kultūras pils grīdas remontam elektroniskajā iepirkumu sistēmā tika izsludināts 27. jūnijā, un jau 8. jūlijā Tukuma novada domes iepirkumu komisija bija pieņēmusi lēmumu darbus uzticēt SIA «3D Solutions», kas, kā secināms no konkursa dokumentiem, bija vienīgais šo darbu pretendents. Ar uzņēmumu slēgtais līgums paredzēja, ka darbi, kuru kopējā summa ar PVN ir 45 879,22 eiro, jāpabeidz desmit nedēļu laikā no līguma slēgšanas dienas, tātad – līdz 23. septembrim. Tomēr rit jau oktobra pirmā nedēļa, bet, kā noprotams, līdz darbu pabeigšanai vēl daudz darāmā, un tad vēl, protams, jāuzstāda krēsli, kas arī prasīs laiku.

Slampes kultūras pils direktore Ivonna Bredovska apliecināja, ka grīdas segums ir uzlikts, taču darba vēl esot daudz, tomēr tiešām jau vairākas nedēļas zālē nekas nenotiekot, taču precīzāku informāciju viņa lūdza vaicāt pagastu pārvaldes vadītājai Dacei Polei, kas slēgusi līgumu ar uzņēmēju par darbu izpildi un arī šos darbus pārrauga.

Slampes un Džūkstes pagastu pārvaldes vadītāja Dace Pole skaidroja, ka lielākā daļa darbu grīdas ierīkošanai ir pabeigta, atlicis vien pielikt līstītes un izdarīt tādus darbus, kas saistīti arī ar krēslu uzstādīšanu – lai nebūtu kāds darbs jādara divreiz, piemēram, saistībā ar zāles durvju nomaiņu, tāpēc labāk šķitis mazliet nogaidīt. Vaicāta, vai tas nozīmē, ka reāli darbi skaitās padarīti līdz to termiņam 23. septembrim un līdz ar to izpildes termiņš ievērots, D. Pole skaidroja, ka pilnībā pabeigti darbi nav, taču šajā ziņā steigas neesot, jo, kamēr nav krēslu, zāli vienalga neviens izmantot nevarot.

Vaicāta, vai līdz valsts svētkiem pagūs uzlikt krēslus, D. Pole skaidroja, ka krēslu piegādes termiņš ir 1. decembris, taču ar uzņēmēju esot panākta mutiska vienošanās par to, ka krēslus uzliks līdz 15. novembrim: “Mēs ļoti ceram, ka tas tā arī notiks – ja ne, svinēsim svētkus deju zālē. Ja nebūtu tās divu mēnešu dīkstāves tāpēc, ka kādam ienāca prātā doma atjaunot vecos krēslus, visi darbi jau būtu izdarīti. Mēs šī iemesla dēļ bijām spiesti atcelt jau laikus ieplānotās izrādes un pasākumus, tāpēc tagad varam tikai cerēt, ka valsts svētkos varēsim atklāt sakārtoto zāli.”

 

Vairāk lasiet piektdienas, 4. oktobra, laikrakstā ŠEIT=>

Komentāri

  1. Pēc vecām tradīcijām varēs visus pasākumus novadīt Džūkstes k/n! Poolei jau prātā tikai viena doma, kāda velna pēc Slampes-Džūkstes pagastam divi klubi jāuztur….

  2. Manuprāt, viena indivīda viedoklis par zāli, lai tikai netiktu runàts par to ka kultūra pieklususi un par ko saņem algas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *