Kur palika Brīvības laukuma soliņi?

Lasītājs jautā: Aizvadītajā sestdienā Brīvības laukumā bija pasākums, bija jauks koncerts, bruņinieku cīņas, – pēc ilgāka laikā laukumā bija cilvēki. Gribēju apsēsties, paskatīties, bet tieši tie soliņi, kas ir pretī Pils tornim, bija noņemti. Jau tā šajā laukumā nav nemaz tik daudz to soliņu, bet tagad noņemti arī tie. Varbūt varat noskaidrot, kāpēc tā, kāpēc, ja reiz tika izziņots, ka būs svētki, kas notiks tieši Brīvības laukumā, vajadzēja noņemt soliņus? Lai cilvēki nenāk?!

Redakcija: Tukuma novada domes ainavu arhitekte Maija Fogele skaidroja, ka Brīvības laukuma un citu pilsētas soliņu atjaunošana tika uzsākta šī gada jūlijā: “Mēs nevis tikai pārkrāsojam soliņa koka daļas, bet tās pamatīgāk atjaunojam,

lai tās kalpotu ilgāk – mums sola, ka tagad tie kalpos trīs gadus. Protams, tā kā šos darbus avārijas brigādes cilvēki dara paralēli ikdienas pienākumiem, tas tik ātri neiet, turklāt – krāsai ir arī jānožūst.” Vaicāta, vai tad pirms pasākumu cikla «Tiekamies Tukumā» notikumiem pašvaldībā nav pārrunāts, kā tie notiks, piemēram, Brīvības laukumā, M. Fogele skaidroja, ka ne ar Tukuma muzeju, ne kultūras namu nav bijušas sarunas par kādiem īpašiem nosacījumiem vai vajadzībām svētku laikā: “Ja mums kāds būtu teicis, ka būs pasākums un ka soliņi būs nepieciešami, mēs noteikti būtu uzlikuši jaunos soliņus. Esam tādus iegādājušies, lai nomainītu tos, kas ir pie Tukuma novada domes, Dzelzceļa ielā un citur.” Atliek vien piebilst ar jautājumu: vai tad arī pašvaldību un iestāžu vadītāju sanāksmes domē vairs nenotiek? Vai domes darbiniekus par notikumiem neviens vairs neinformē?…

Komentāri

 1. Gan jau Zvaigneskalns nofenderēja,, tāpat kā skolas radiatorus nozaga! Jo malka tak vajadzīga mājās:)

  1. Domāju, ka Šulcs ar Kamparu nozaga, tā pat kā 5-10 miljonus katru gadu fenderē no Tukuma kases. Un tagad vēl Intaru un Daci savam pulciņam pievieno.

  1. Vai taisnība, ka Intars Miķelsons visu bērnību un arī tagad šad tad uzpīpē marihuānas kāsi? Ka nodarbojas ar pvn mazgāšanu un savs hotelis Rīgā ir ar ielas meitenēm? Daudz facebook par to rakstīts. Tik jautājums Šulcam, kāpēc tik kriminālu elementu virza par savas partijas seju?

 2. Izskatās, ka galvenajai dāmai neviens nebija noziņojis par svetkiem. Un to , ka tās mājas kabineti nesarunājas sava starpā ir sen zināms, bet tagad, noteikti, to lēmejvara ir aizliegusi.

 3. Vispār jau izklausās smieklīgi vai drīzāk nožēlojami…:” ja mums kāds būtu teicis”.. Kur dzīvojam, ko domājam, apkārt kas notiek neinteresējamies un neko nesaskaņojam…

  1. A ko citu var gaidīt no domes,kuru vada tik aprobežota un prātiņa apdalīta vadība

   1. Tu laikam esi domājis par veciem shēmotājiem un zagļiem, kuri Sia Telms visus miljonus celtniecībai piešķīra, kuri naudu ik mēnesi Kamparam skaitīja no Vienotības, kuri uz OIK koģenerācijām vārījās un kurus piesedza kauguru kriminālie grupējumi? Par tiem domāji?

 4. Kura no vadibam turpina maksat par gaisa palaisto vai vispar neesoso siltumu? Šulcs? Nez vai!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *