Valsts svētkos Tukumā

“Valsts – tā ir Dieva dāvana” Tā 18. novembrī, Latvijas Republikas 104. proklamēšanas gadadienas svinīgajā sarīkojumā, kas norisinājās Tukuma kultūras namā, teica Tukuma novada pašvaldības vadītājs Gundars Važa. Viņš aicināja ticēt un strādāt savai valstij, un vienlaikus domāt par draugiem, kam jāpalīdz grūtā brīdī.

Svētku dienā tika sveikti novada apbalvojumu «Atzinības raksts», Pateicības raksts un Cildinājuma raksts saņēmēji. Ar skaļiem aplausiem tika sveikta apbalvojuma «Tukuma Goda pilsonis» saņēmēja, Tukuma Muzeja direktore  Agrita Ozola, savukārt ar ovācijām sarīkojuma dalībnieki pateicās koncertuzveduma «Spēka vārdi Latvijai» veidotājiem un dalībniekiem.

Koncertuzvedumā piedalījās: Latvijas Nacionālā teātra aktieris Juris Hiršs, kultūras nama sieviešu koris «Noktirne» (diriģente Sanita Apine), LU vīru koris «Dziedonis» (diriģents Uldis Kokars), kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs «Vidums» (vadītājs Intars Kleinhofs), Tukuma deju skolas «DEMO» solisti (horeogrāfi Inita Upmale un Zigmārs Lācis), kā arī Elīza Čaša (čells), Samanta Ceruka (kokle), Audars Kārlis Klints (dūdas), Dace Šplīta-Lisova (vijole), Daiga Akmane-Morica-Okmane (akordeons), Sanita Zariņa (flauta),

Ināra Vičmane (klavieres), Aivars Sprigulis, Haralds Apinis (sitamie intrumenti),

Bruno Priekulis (kontrabass). Uzveduma režisore – Liene Bēniņa, gaismu mākslinieks – Niks Rācenājs, skaņu operatori – Artis Rūdiens un Valērijs Černejs.