Kā Matkulē svētkus svinēja

Lai gan aizvadītās sestdienas rīta pusē laiks bija apmācies, tomēr dienas garumā tas noskaidrojās un matkulniekiem par prieku kļuva arvien skaidrāks un siltāks, jo bija klāt tā diena, kad Matkules iedzīvotāji un viesi svinēja pagasta svētkus, šoreiz ar nosaukumu «No Jāņiem līdz Pēteriem».

Rīts sākās ar sporta svētku atklāšanu un tautas skrējienu, kurā varēja piedalīties visi skriet gribētāji – tās nebija sacensības, bet gan izkustēšanās pirms svētku svinēšanas. Bet tas bija tikai sākums, jau no rīta sportot gribētāji pulcējās pie reģistrācijas galdiņa, lai varētu reģistrēt savu līdzdalību ikgadējās pagasta svētku sporta spēlēs. Individuālajās sacensībās varēja piedalīties gan mešanas, gan šaušanas disciplīnās. Šautriņu mešanā dalībnieki tika iedalīti divās grupās.

Pēc aktīvas sportošanas un kārtīgas izballēšanās visi tikās estrādē pie Kultūras nama, lai baudītu Ineses Grestes un Harija Užāna koncertprogrammu «Neizdzēstā uguns». Un nobeigumā kājas izkustināt deju solī varēja svētku ballē kopā ar Māri Lemberu no Ventspils.

 

Vairāk lasiet otrdienas, 2. jūlija, laikrakstā ŠEIT=>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *