Sātos izkan opera. Gatavojamies Muzeju naktij!/FOTO un VIDEO/

Ar Dž. Pučini operas ‘Māsa Andželika’ iestudējumu šodien, 13. maijā, atzīmēja Sātu baznīcas 245. dzimšanas dienu. Bet tāpat visā novadā vakarpusēs norisināsies Muzeju nakts pasākumi.

Plašāk ar programmu iespējams iepazīties ŠEIT===============>>>>>>>>>>>>

 

 

 

Komentāri

 1. Nezinu, vai ir jēga popularizēt kristietību. Kristietība vēsturiski daudz ļauna ir darījusi.

 2. un jā,atzīšos, esmu rusofīls i nepagurstoši cīnīšos pret visu rietumniecisko maskējoties zem dieturu leģendas.Skolnieciņš@bezgalīgs debiloīds

  1. Skolnieciņš saka 13.05.2023 23:28 Tu neesi skolnieciņš, bet gan segvārdu zaglis. Kāpēc tu zodz manu segvārdu? Kāpēc tu mani parodē? Tāpēc ka tu esi tipisks kremlins. Pēc Latvijas okupācijas 1940. gada 17. jūnijā te sabrauca ļoti daudz krievvalodīgo civilokupantu. Un, jā. Maskavas kremļa komunistiem jeb komuņagām ir naids pret dievturiem jeb Latvijas pagāniem (neopagāniem). Maskavas kremļa komunisti sevi uzskatīja par pareizticīgajiem jeb pareizticīgajiem ateistiem. Reti draņķīgs un šizofrēnisks termins, ko lieto kremlini un kremļa aģenti. Piemēram, aleksandrs lukašenko. Krievu pareizticīgo baznīca jeb moskavijas beznīca ir kremlinu ierocis. Bet dievturi kremliniem ir kā asaka rīklē, jo savā uzvedībā un rīcībā pauž latviešu tautas dzīvesziņu un godā Baltu tautu senos Dievus un senās Dievietēs. Lietuvā arī darbojas neopagāni. Saucas romuva.
   Ironiski. Ntz.lv tevi nedzēš. Piemēram, tu nogāni dievturību un ntz.lv tantes ir laimīgas tevi nedzēst. Kaut vai tevis minētā svētā zariņa rautīšana (laikam tu tā apzīmē pašapmierināšanos), lai tikai vairāk un vulgārāk marginalizētu dievturību, tos tavus murgus, segvārdu zagli, neviens nedzēš. Bet ja kristietību kāds kritizē, to dzēš. Selektīva un ļoti specifiska cenzūra ir ntz.lv portālā.

   1. cik gan nekaunības tev-viltus nika zaglim ir,ka vienā laidā bļauj par to nika zagli-ES ESMU ĪSTSAIS UN PIRMAIS SKOLNIECIŅŠ,bet tu-provokators,naida kurinātājs, kam nekā svēta nav.Solnieciņš@bezgalība,dievturība dzīva

    1. Skolnieciņš saka: 14.05.2023 un 08:46 2023 saka: 14.05.2023 07:44 ir viens un tas pats cilvēks, spriežot pēc rakstības stila. Kristietība ir fašistiskās krievijas jājamzirdziņš. Un dievturību Latvijā uz 50 gadiem aizliedza padumjā krievija jeb padomju krievija. Bet es aizstāvu Baltu tautu senos Dievus un senās Dievietes: Dievu Perkonu, Dievieti Laimu un Dievieti Māru.Tās ir manas cilvēktiesības.

 3. Nav svarīgi kāds ir palīgskolnieka motīvs, vai viņš ir naivs pajolis-kremlim noderīgs i.iots vai kremļa provokators, viņš visu laiku ķengā Latvijas kristiešus un arī liberālos pilsoņus,kuri ar cieņu izturas pret jebkura cilvēka reliģisko izvēli.
  Ne jau par velti līdz ar ”oriģinālā” palīgskolnieka parādīšanos momentā uzrodas viņa dvīņubrālis zariņa raustītājs.
  Neskatoties uz abu pajoļu ķengām Sātu baznīca bija pilna un cilvēki baudīja mūziku, un guva dvēseles mieru.
  Kas liedz jums abiem rīkot savas klientūras koncertu pie šņabja bodes un baudīt pagānu rituālus ar kārtīgu apdzeršanos, uzkožot mušmiru gardumus?

  1. 2023 saka: 14.05.2023 07:44 Es ķengāju tikai krievu pareizticīgo baznīcu, kas nebūt nav latvieši. Pa lielam tie ir sovjetizētie krievi ar krievisko, prokremlisko domāšanu. Pārējās konfesijas man neinteresē, bet man nepatīk kristietības propaganda skolās un pa TV. Latvija ir Latvju Dievu zeme. Dieva Pērkona zeme. Dievietes Laimas zeme. Dievietes Māras zeme.

   1. Skolnieciņš saka: 14.05.2023 21:28 Tu neesi skolnieciņš. Tu esi vājprātīgs segvārdu zaglis. Nelieto manu segvārdu, es tev to aizliedzu.

 4. Latvija ir Latvju Dievu zeme. Un Latvju Dievi ir vienmēr kopā ar latviešu tautu gan priekos, gan nelaimē. Tāpēc būsim pateicīgi Latvju Dieviem par visu labo, ko Latvju Dievi latviešu tautai ir snieguši! Un tad svētība būs mūsu mājās. Un mūsu dzimtas taps svētītas. Un Latvijai būs Saules mūžs!
  commons.wikimedia.org/wiki/File:Latvian_Gods_24.jpg
  Ar cieņu, Skolnieciņš

  1. Aizlūgsim par visiem neticīgajiem un pagāniem,lai nāk šiem apskaidrība un svētība.Āmen
   Skolnieciņš@bezgalīgā svētlaimē

   1. Skolnieciņš saka: 16.05.2023 12:54 Neraksti manā vārdā. Un savu, āmen, paturi pie sevis.

 5. Kristietības rokas ir asinīs mērcētas. Dievturība patlaban ir vāja. Bet to var labot. Lai ābramiskās reliģijas Latvijā nelektos pagāniem virsū, Latvijā paralēli dievturībai var praktizēt asatru – ticību Skandināvu Dieviem. Asatru svētnīcas jeb hofas Latvijas ainavā iederētos labāk par kristiešu baznīcām. Skandināvu Dievi – Dievs Odins (saukts arī par Votanu jeb Vodanu), Dieviete Freija (saukta arī par Vanadisu), Dievs Tīrs, Dievs Baldrs, Dievs Lokijs, Dievs Tors, Dieviete Hēla, Dievietes Nornas – ir labāki par kristiešu Dievu. Tā, lūk.

 6. Ir vecās Eiropas politeiskās reliģijas. Politeisms ir labāks par monoteismu!

 7. Ironiski. Kristieši pielūdz ebreju rabīnu Jēzu Kristu un ebreju cilts Dievu Jahvi. Ironiski. Musulmaņi pielūdz kristieti Muhamedu un ebreju cilts Dievu Jahvi zem vārda Allāhs. Cik daudz nevainīgu cilvēku tika nogalināts, lai tik kristietība un islāms varētu izplesties! Varbūt labāk ir ticēt senajiem Dieviem un senajām Dievietēm? Kristietības un islāma rokas ir nevainīgu ļaužu asinīs slacītas!!!

 8. Manuprāt, latviešiem kristietība nav aktuāla, tā ir mākslīgi uzspiesta latviešu tautai. Latvieši ir pagāni: politeisti; daudzdievji. Mūsu tautai ir Latvju Dievi, kurus pielūgt un godāt. Latviešu dievturībai un lietuviešu romuvai ir jāapvienojas un jāveido vienots seno Baltu Dievu un seno Baltu Dieviešu panteons. Pietiek izdabāt Vatikānam un moskavijas baznīcai (krievu pareizticīgo baznīcai)!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *