FOTO: Liene Ratniece

Pūpolsvētdienas nedēļas nogales pasākumi Tukuma pusē

Ko darīt nedēļas nogalē? Pavadīt laiku kopā ar ģimeni, doties uz teātra izrādēm, ļauties radošām, iedvesmojošām nodarbēm, apmeklēt koncertus un baudīt kino priekus tepat, Tukuma novadā!

Ģimenēm ar bērniem

Režisora Armanda Ekšteta izrāde “PELES!” priecēs lielos un mazos skatītājus Kandavas kultūras namā 21.martā pulksten 10:00. Zināšanu zemi caur piedzīvojumiem atklāt palīdzēs peles Čiks un Nika. Biļetes cena 4 EUR. 

Bet 22. martā plkst. 12:30 Zantes kultūras namā būs kino seanss bērniem – animācijas filma „Tauriņa stāsts”. Ieejas maksa 3 EUR. 

Savukārt svētdien, 24.martā Jaunmoku pilī norisināsies šogad jau otrā “Ģimeņu diena Jaunmoku pilī”. Tās tēma būs “Dabas pēdas mežā”, kas paredz dažādas aktivitātes, uzdevumus par un ap pēdām Meža muzejā, būs arī teātra izrāde mazajiem “Slavenais pīlēns Tims”, kā arī tikšanās ar AS “Latvijas valsts meži” kampaņas “Nemēslo mežā!” galveno varoni Cūkmenu.

Tuvāk dabai

  1. martā pulksten 14.00 Smārdes pagasta bibliotēkā interesenti aicināti uz tikšanos jeb Zaļo pēcpusdienu ar Ķemeru Nacionālā parka dabas izglītības speciālistiem.

Varbūt kādu teātra izrādi?

Teātra izrāžu cienītājiem iesakām baudīt Vānes amatierteātra nopietni nenopietno izrādi “Cik dažādi esam”. Tā būs skatāma Viesatu kultūras namā 22.martā pulksten 19:30. Ieeja – ziedojums kolektīva radošai darbībai.

Arī režisors Imants Strads, parūpējies par humorpilnu ainu apvienojumu izrādē, kas parāda, kā vieni meli rada nākamos un tie kā lavīna, veldamās no kalna, ievelk iekšā visus, kas gadās ceļā. Meklē iespēju izsmieties? Nāc uz izrādi “Caurstaigājamā guļamistaba” Tukuma pilsētas Kultūras namā 23.martā pulksten 19:00.

Bet 24. martā plkst. 16.00 Tukuma pilsētas Kultūras nama mazajā zālē “Azote” Starptautisko Teātra dienu sagaidot, būs baudāma īpaša Jaunatnes teātra “Brīvā versija” izrāde “Aizkavējusies mīla”. Tā būs aizraujoša aktieru ansambļa mīlas intrigu, kalpotāju sociālo slāņu, paradumu un pārpratumu izspēle. Biļetes cena 3 EUR. 

Radošās un izzinošās nodarbes aicina

  1. martā no pulksten 10.00 līdz 15.00 Kandavā Zīļu ielā 2 būs lielformāta pūpolu pagatavošanas meistarklase.  Meistarklasi organizē Pieaugušo tālākizglītības centrs. Vairāk informācijas pa tālruni 28683559.

Arī Džūkstes kultūras nams, Lieldienas gaidot, aicina piedalīties radošā nodarbē. Šajā reizē – groziņu pīšana 23.martā pulksten 12:00. Būs iespēja tikt pie pašam sava krāsaino vadiņu groziņa. Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu dzuksteskultura@gmail.com vai pa tālruni 27231136.

Durbes pilī ekskluzīva iespēja 23.martā pulksten 12:00 – meistarklase “Ūdens noslēpumi” kopā ar Danu Voļevahu – pirmo sertificēto Ūdens sommeljē Austrumeiropā, pirmo pasaulē ūdens izvēles lietotnes PickAqua autoru. Vairāk informācijas www.tukumamuzejs.lv.

Vēstures pētniekus aicinām 23. martā pulksten 15.00 tikties Kukšu muižā pasākumā “Kukšu muižas stāsts”, kurā piedalīsies vēsturniece Aija Piļķa. Ieeja ar ielūgumiem, interesentiem zvanīt un pieteikties pa tālruni 22412341 (Aija).

Bet Vānes kultūras nams 24.martā pulksten 12:00 aicina pievienoties dabīgās ādas auskaru meistarkleisei kopā ar “DALI handmades”. Radošuma pilnās 2,5 stundās tev būs iespēja pēc savas izvēles izgatavot 2 pārus auskaru! Pieteikšanās pa tālruni 29482777.

Muzikāli pasākumi gardēžiem

Kad tu pēdējoreiz baudīji gruzīnu ēdienu? Tagad tev ir tāda iespēja – 23.martā pulksten 16:00 Ragaciema Skadiņos! Gruzīnu ēdiens, vīns un mūzikas vakars un pozitīvas emocijas garantētas. Tālrunis rezervācijai 29255180, e-pasts: ragaciemaskadini@gmail.com.

23.martā pulksten 17:00 esi gaidīts Šlokenbekas muižas krodziņā, kur brīnišķīgu koncertu sniegs latviešu estrādes leģendārais dziedātājs Viktors Lapčenoks. Galdiņu rezervācija pa tālruni 29904147.

“Klaviermūzikas pavasara” pirmais koncerts

“Klaviermūzikas pavasarī ” Tumē muzicēs Vestards Šimkus un Jānis Lūsēns. Pirmajā koncertā, 24. martā Pūpolsvētdienā pulksten 16:00 skanēs gaiša mūzika Vestarda Šimkus izpildījumā, kas apkopota koncertprogrammā “Gaismas lāses”.

Dejas neizsīkstošā enerģija

23.martā pulksten 17.00 Slampes Kultūras pils aicina uz senioru deju kolektīva “Jumis” sadanci “Dejas priekā savijies mūžs”. Ieeja – bez maksas. 

Jautrības un sarunu cienītājiem

  1. martā pulksten 19.00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē iemīļotas TV ētera personības, brāļi Arnis un Valters Krauzes, aicina uz jautru sarunu vakaru “Krauze pret Krauzi” neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Vakaru vadīs žurnālists Ojārs Rubenis, bet par mūziku parūpēsies mūziķu grupa Kristapa Krievkalna vadībā. Plašāka pasākuma programma www.jaunmokupils.lv. Koncerta biļetes pieejamas iegādei Jaunmoku pils un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās.

Noslēdz nedēļu ar KINO dienu Tukumā

Februārī pie skatītājiem visā Latvijā nonāca izcilās latviešu animācijas meistares Rozes Stiebras jaunākā filma “Sirds Likums”. Kino dienas ietvaros to būs iespējams noskatīties arī Tukuma pilsētas Kultūras namā 24.martā pulksten 13:00. Ieeja 3 EUR. Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

Filmas “Seniors Tauriņš” seanss un tikšanās ar aktieri Tālivaldi Margēviču Tukuma pilsētas Kultūras namā būs 24.martā pulksten 16:00.​ Filma ir stāsts par spītīgo un kašķīgo Tāli, kas tic, ka uz viņa bērēm ieradīsies tikai dēls Gunārs. Aiz gara laika viņš vēro darbības aiz loga un fiksē redzēto video kamerā. Ieeja 4 EUR. 

Atceries, ja Pūpolsvētdienā neceļas agri, visu gadu būs lāča miegs!

Nenoguli labākos notikumus Tukuma pusē!

Komentāri

  1. Nuk kapec tik slabo..vai tad tukumnieki negaida pupolsvedienu….es gan gatavoju pupolzaru kravu..un dosos uz gadatirgu ar zirgu savu …tik baltu… ka pupolu zaru..un ratiem vidu bus berzu dzira..tik kristaldzidra ka rita rasa..man melite asa…sanaciet sanaciet sai pupolu dienaa..es esmu lieldienu zakis…noperc pupolu un ieliec vazee..driz bus lieldienas..bet ha tev bav monetas nevienas..es davinasu to tev par v

  2. Nuk kapec tik slabo..vai tad tukumnieki negaida pupolsvedienu….es gan gatavoju pupolzaru kravu..un dosos uz gadatirgu ar zirgu savu …tik baltu… ka pupolu zaru..un ratiem vidu bus berzu dzira..tik kristaldzidra ka rita rasa..man melite asa…sanaciet sanaciet sai pupolu dienaa..es esmu lieldienu zakis…noperc pupolu un ieliec vazee..un noper milos…lai apals ka pupols un vesels ka rutks …driz bus lieldienas..bet ja tev nav monetas nevienas..neskumsti..es davaasu to tev par velti.. lai tev priecigas lielaas dienas.

  3. Es vēlētos jūs visus ieteikt uzticamam un patiesam privātā aizdevuma aizdevējam, kurš apstiprināja manu aizdevumu tikai dažu stundu laikā pēc tik daudziem neveiksmīgiem mēģinājumiem saņemt aizdevumu, es biju pārsteigts un priecīgs, ka privātais aizdevējs mani izglāba un piedāvāja aizdevums ar 2% procentu likmi, sazinieties ar viņu tagad, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums E-pasts: christywalton355@gmail.com

    1. Es turis talak no aizdevumiem un aizdevejiem…ka utis baazas cilvekiem virsuu..bet jaatceras ka parads nav bralis..parak daudz gribot paliksi bez ta kas tev ir..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *