Agris Jansons

«TV6» ļaus izbaudīt «Stipro skrējienu»

Šogad pirmo reizi kanāls «TV6» demonstrēs ekstrēmas piedzīvojuma sacensības «Stipro skrējiens» no Slampes pagasta «Cinevillas». Tajās vairāk nekā 2000 dalībnieku pārbaudīs savu fizisko sagatavotību 8 km garā izturības skrējienā ar 10 dažādiem šķēršļiem.

Šogad pirmo reizi kanāls «TV6» demonstrēs ekstrēmas piedzīvojuma sacensības «Stipro skrējiens» no Slampes pagasta «Cinevillas». Tajās vairāk nekā 2000 dalībnieku pārbaudīs savu fizisko sagatavotību 8 km garā izturības skrējienā ar 10 dažādiem šķēršļiem. Šogad pasākuma organizatori ir parūpējušies, lai katra šķēršļa pārvarēšana būtu vēl aizraujošāka un neaizmirstamāka, un tā piešķirtu sacensībām asumu. Vērojiet ekstrēmas piedzīvojuma sacensības Stipro skrējiens jau 9. maijā 22:00 kanālā «TV6»!

Piedzīvojums, spēks un motivācija

Jau šonedēļ, 3. maijā, noslēdzas pieteikšanās piedzīvojumu sacensībām «Stipro skrējiens», kas ir Baltijā pirmais un vienīgais ekstremālais masu izturības skrējiens. «Stipro skrējiens» ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tas ir sportisks izaicinājums ikvienam, jo sacensības notiek neierastā vidē, kur, pārvarot vairākus desmitus mākslīgi un dabiski radītu šķēršļu, var pārbaudīt savus spēkus un fizisko formu, sacenšoties ar citiem skrējiena dalībniekiem. Skrējiens radīts kā alternatīva vienmuļajam dzīves ritmam, vēl vienmuļākajam sporta zāles apmeklējuma grafikam un garlaicīgiem garo gabalu skrējieniem. Šogad skrējiens notiek jau piekto reizi, trases garums būs astoņi kilometri un ieplānoti arī pavisam jauni un vēl neredzēti šķēršļi. Piedevām katram šķērslim klāt piebūvēts papildus apgrūtinājums, kas sarežģīs katra šķēršļa pārvarēšanu un padarīs šo pasākumu vēl aizraujošāku.

Vairāk nekā 2000 dalībnieku

Šogad pārbaudīt savus spēkus un atklāt skriešanas aktivitātes brīvā dabā pieteikušies vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku. Sportiskajam piedzīvojumam pieteikušies 2095 dalībnieku, no kuriem 244 ir sievietes, 783 vīrieši un 267 komandas. Šogad ir pārspēts iepriekšējo skrējienu dalībnieku skaita rekords – pašlaik ir pieteikušies jau vairāk nekā 3000 dalībnieku.

Vērojiet ekstrēmas sacensības «Stipro skrējiens» jau 9.maijā 22:00 kanālā «TV6»!

FOTO: «Stipro skrējiens 2011» un ŠEIT

«Stipro skrējiens 2012»

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *