No 1. janvāra ledus halle – Tukuma domes īpašums

Viens no pagājušā gada Tukuma domes nozīmīgākajiem lēmumiem, kas turklāt saistīts ar pamatīgiem finanšu tēriņiem, bija ledus halles iegāde.
Pagājušā gada nogalē tika noformēti dokumenti, izveidota pašvaldības aģentūra «Tukuma ledus halle» un pēc konkursa apstiprināts tās vadītājs Modris Liepiņš. Taču reāli aģentūra darbu sāka 1. janvārī.

Viens no pagājušā gada Tukuma domes nozīmīgākajiem lēmumiem, kas turklāt saistīts ar pamatīgiem finanšu tēriņiem, bija ledus halles iegāde.
Pagājušā gada nogalē tika noformēti dokumenti, izveidota pašvaldības aģentūra «Tukuma ledus halle» un pēc konkursa apstiprināts tās vadītājs Modris Liepiņš. Taču reāli aģentūra darbu sāka 1. janvārī.

Pirmā naudas summa samaksāta
Interesējoties, ciktāl pavirzījies pārņemšanas process, sarunā ar Tukuma domes priekšsēdētāju Juri Šulcu noskaidrojām – pabeigta inventarizācija, sagatavoti akti par mantas nodošanu pašvaldībai, savukārt pašvaldība šī mēneša pirmajās dienās samaksās SIA «Tukuma ledus halle» Ls 500 000: "No šīs summas SIA jānorēķinās par iepriekš saņemtajiem pakalpojumiem, lai nebūtu parādu ar komunālo un citu pakalpojumu sniedzējiem. Un tikai tad, kad visas finanšu saistības būs izpildītas, un tam jānotiek līdz 20. janvārim, tiks samaksāta atlikusi naudas summa – Ls 1 750 000."
Par ēdnīcas likteni lems
J. Šulcs pastāstīja, ka trešdien ticis izdots rīkojums par ēdināšanas organizēšanu, proti, kamēr šis jautājums tiek risināts, līdz janvāra vidum darbosies līdzšinējais ēdināšanas uzņēmums: "Savukārt finanšu komitejas sēdes darba kārtībā 15. janvāri tiks iekļauts vēl viens jautājums par ēdināšanu ledus hallē. Aģentūras direktors M. Liepiņš izteicis lūgumu atļaut iznomāt ēdināšanas bloku, par ko jālemj deputātiem. Lielākā problēma – mums nav izdevies dabūt labu pavāru. Ja šāda laba speciālista nav, nebūs arī kvalitātes. Otra problēma – aģentūrām netiek izsniegtas licences alkohola tirdzniecībai. Tas nozīmē, ka bārs nemaz nevarētu strādāt. Tāpēc nāksies apsvērt domu par telpu iznomāšanu."
Vaicāts, kāpēc halle svētku laikā, kad cilvēki vēlējās izmantot tās pakalpojumus, piemēram, slidot, bija slēgta, J. Šulcs skaidroja, ka tas bija SIA «Tukuma ledus halle» lūgums un tas ar domi ticis saskaņots: "Uzņēmums lūdza svētku laikā darbiniekiem dažas brīvas dienas. Es nevaru nevienu piespiest strādāt, ja kāds izlēmis citādi, turklāt tobrīd halle vēl nebija domes īpašums."

Komentāri

  1. o jaaa Laseens un co sagraabaas ne pajokam i pasham pietiks i co :))) uzreiz var redzeet Tukums !!!!

  2. Nu kaa redzams muusu Domei naudinjas aijjjj cik daudz , taisni prieks par vinjiem !!!Par halli jebkuram tukumniekam ( nu kuram ir kaut bik smadzenes kuras straadaa)jau celshanas saakumaa bija skaidrs …bankrots un fiksa naudinjas sadaliishana peec tam , muusu aprindaas tika pat sadereets cik aatri tas notiks :))eh nevineejaam notika pat daudz aatraak :))Nu ko jaasader no jaunu , cik ilgi shitas komplekts ar Co…. izvilks :))))un pa to laiku shis tas no veertiibas buus aizgaajis amortizaacijas atskaitiijumos :))))utt.un varees dabuut halli jau par "sviestmaizi"nu tukumnieki moshka saakam staaties rindaa :))))

  3. Kaut kā man japiekrīt ka neapdomīgajiem Tukuma uzņēmējiem kā glābiņš vienmēr ir Dome.
    Tidaholma ielas māja,Abavas bibloteka, Tuko halle utt. P.s Esmu gatavs saderēt, ka nākamais pirkums būs kāda uzņēmēja būvētā daudzstāvene atliek vien minēt kura, un kādi iemesli tiks pasniekti

  4. Cik man zināms tik lieliem iepirkumiem domei bija jārīko konkurss. Ir taču iespējams, ka kāda cita SIA varētu uzbūvēt citu ledus halli, piemēram, par Ls 500 000,- lētāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *