Ledus halles direktora amatam – 12 kandidāti (papildināts)

Līdz  26. novembrim  aģentūras «Tukuma ledus halle» direktora amatam bija pieteikušies 12 pretendenti.

Līdz  26. novembrim  aģentūras «Tukuma ledus halle» direktora amatam bija pieteikušies 12 pretendenti.

Kā neilgi pirms darbdienas beigām stāstīja Tukuma domes personāla vadītāja Liene Zērvēna, saņemti 12 iesniegumi, kurus jau rīt izskatīs domes komisija, lai novērtētu, vai iesniegtie dokumenti atbilst prasībām. Pēc tam organizēs pārrunas ar pretendentiem. Šobrīd vēl nav zināms, kad aģentūrai būs direktors.
Iepriekš publicētajā sludinājumā bija teikts, ka halles direktora amata kandidātam jābūt augstākajai izglītībai, zināšanām un pieredzei vadības darbā, prasmēm darbā ar datoru un biroja tehniku, organizatoriskām, plānošanas, sadarbības un komunikāciju spējām. Potenciālajam direktoram arī jānorāda halles darbības un attīstības vīzijas.

Šodien 28. novembrī noskaidrojām, ka uz pārrunām, kas notiks pirmdien, 3. decembrī, aicinās desmit pretendentus. Divi, kam nebija augstāko izglītību apliecinoša dokumenta, atsijāti, jo konkursa nosacījumos teikts, ka pretendentam jābūt augstākajai izglītībai.
Tukuma domes izpilddirektors Ēriks Lukmans skaidroja, ka, iespējams, 10. decembrī varētu tikt sarīkota ārkārtas domes sēde, kurā tad arī tiktu apstiprināts aģentūras direktors.  

Komentāri

  1. Ceru ka dome nevares saņemt kreditu halles pirkšanai! Kada velna pec domei vajadziga halle un jauna aģentura, kura tiks uztureta uz nodokļu maksataja reiķina??? Lausam sanaks labs bizness, uzcela par 1millionu, bet pardeva šo graustu par 2millioniem. MALACIS!!!

  2. Skauž, ka kāds cits miljonu nopelnīs?! ja tā- kusties arī tas! varbūt,ka sanāk ne sliktāk! Un tad- citi varēs apskaust Tevi!Bet par halli- vai tad tā stāv tukša un neizmantota?!

  3. Es atvainojos! Otrais teikums jālasa: "Ja tā – kusties arī Tu!"(Varbūt nemaz nav slikti,ka, kļūdu labojot, šo domu nākas atkārtot?)

  4. Un kam šis farss ir vajadzīgs??? Tāpat ir skaidrs ka direktors būs M. Liepiņš.

  5. Paklusejiet, gudrīši! Ja halle tiktu pārdota komercobjekta izveidei, tad īstenībā Tukums vienreiz redzētu, kas ir īsti s…di, jo vakaros pa ielām un krogiem klīstu ap 300 jauno cilvēku, kas tagad brīvo laiku pavada hallē

  6. Limits tu esi demagogs! Hallei atveroties izdzimteņu uz ielam nav palicis mazak! Vai tu doma ka visi kas apmekle halli ir potencialie alkoholiķi un nozedznieki?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *