Ledus halles direktora amatā apstiprina Modri Liepiņu

11. decembrī Tukuma domes ārkārtas sēdē deputāti par aģentūras «Tukuma ledus halle» direktoru apstiprināja Modri Liepiņu. Viņš darbā tiks pieņemts 17. decembrī; līgumu slēgs uz pieciem gadiem, tiks noteikts arī pārbaudes laiks – trīs mēneši.

11. decembrī Tukuma domes ārkārtas sēdē deputāti par aģentūras «Tukuma ledus halle» direktoru apstiprināja Modri Liepiņu. Viņš darbā tiks pieņemts 17. decembrī; līgumu slēgs uz pieciem gadiem, tiks noteikts arī pārbaudes laiks – trīs mēneši.

Jau rakstījām, ka aģentūras direktora amata konkursā pieteicās 12 kandidāti, ar desmit kandidātiem 3. decembrī tika rīkotas pārrunas. Komisija nolēma apstiprināšanai virzīt Modri Liepiņu, kurš ir arī domes deputāts.
Ārkārtas sēdē deputātiem radās diskusijas, kā notikusi kandidātu izvērtēšana. Norādot, ka neiebilst pret M. Liepiņu aģentūras vadītāja amatā, deputāts Juris Rozenbergs atzina, ka būtu bijis pareizāk, ja šī konkursa komisija jau iepriekš tiktu apstiprināta domē; iespējams, vajadzējis pieaicināt vēl kādu neatkarīgu speciālistu no malas.
Domes priekšsēdētājs Juris Šulcs skaidroja, ka, viņaprāt, komisija bijusi kompetenta – deputāti Maksis Rozenbergs, Agris Baumanis un viņš pats, kā arī izpilddirektors Ēriks Lukmans un aģentūras «Tukuma sporta un atpūtas komplekss» direktors Andris Kopiņš, kam ir pieredze gan aģentūras darbā, gan sporta jomā.
Deputāts Ainars Vahtelis interesējās, vai, vērtējot kandidātus, apsvērtas arī viņu zināšanas drošības jomā, proti, vai kandidātiem maz zināms, kā organizēt cilvēku plūsmu lielu pasākumu laikā, lai tiktu ievēroti drošības nosacījumi. J. Šulcs skaidroja, ka halles ēka ir uzcelta un reālā rīcība var būt tāda, kā to pieļauj halles iespējas. Kas attiecas uz kandidātiem, – diviem vai trim bijusi pieredze un savs redzējums par halles darbu.
A. Baumanis skaidroja, ka trīs kandidāti radījuši reālu savstarpējo konkurenci. M. Liepiņam ir ļoti liela pieredze sporta jomā, taču iespējamais mīnus – nav pieredzes vadītāja darbā, taču to varot apgūt.
Pēc diskusijām deputāti vienbalsīgi apstiprināja M. Liepiņu par aģentūras «Tukuma ledus halle» direktoru. Viņš darbā tiks pieņemts 17. decembrī, līgumu slēgs uz pieciem gadiem ar triju mēnešu pārbaudes laiku.

Komentāri

  1. Modris Liepins deputats – vina kandidaturu verte deputati un vina tiesais prieksnieks Sporta un atputas centra… Ka uz to skatas KNAB?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *