Ja dara ar prieku un patiku, tad izdodas

Maija vidū, Rīgā, pie Olimpiskā Sporta Centra, notika Latvijas skolu čempionāts ielu basketbolā un vienlaikus – arī skolu karsējmeiteņu komandu konkurss.

Maija vidū, Rīgā, pie Olimpiskā Sporta Centra, notika Latvijas skolu čempionāts ielu basketbolā un vienlaikus – arī skolu karsējmeiteņu komandu konkurss.

Tajā piedalījās Jūrmalas, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Rīgas centra humanitārās vidusskolas, Saldus rajona Druvas vidusskolas un arī Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas karsējmeiteņu komanda «Affect». Grupā dejo septiņas aktīvas 15 līdz 17 gadus jaunas meitenes – Rūta Labrence, Aiga un Laura Ābeles, Egija Ose, Iluta Rimoviča, Dana Zariņa un Nadīna Šenberga. Vārdos neizsakāms un neaprakstāms bija meiteņu prieks un gandarījums, izdzirdot žūrijas vērtējumu: "1. vietu izcīnījusi karsējmeiteņu deju grupa «Affect» no Kandavas!"
Meitenes atzīst, ka pirms konkursa grupā valdījusi pašsaprotama spriedze, jo mācību gads tuvojās noslēgumam, tātad pirmkārt, laiks jāvelta mācībām, bet mēģinājumiem – vēlas novakares līdz pat pusnaktij. Šādā sastāvā meitenes uzstājas visu šo sezonu un, kā teju konkursā pierādījās, – ar teicamiem sasniegumiem. Tiesa, tie nenāca viegli, jo pašām vien bija jāpagūst viss – gan izdomāt, gan iestudēt dejas, jo viņām nav deju grupas vadītāja. Bet, izrādās – var, karsējmeitenes var visu pašas: sanāk kopā mēģinājumā kā vislabākās draudzenes, pārrunā, ko un kā labāk pasākt, un – uz priekšu!
Lielu atbalsts deju grupai sniedz SK «Kandava» vadītājs Andris Bambis, nodrošinot transportu un iespēju mēģinājumos pulcēties sporta hallē, bet pašvaldība palīdz ar finansējumu tērpu iegādei.
Rezumējot paveikto, meitenēm gandarījums, ka tik daudzveidīgiem elementiem (trīs veidu piramīdas, "krišana" un ekstremālais "grozā iekšā-ārā") bagāts deju priekšnesums citām grupām izpalika. Deju šova vērtējumu apliecināja arī skatītāju nerimstošie aplausi.
Augstais sasniegums konkursā iedvesmo meitenes tālākai deju grupas karjerai, pašām atzīstot, ka deju sagatavošanā ieguldītais laiks, darbs un pūles bijā tā vērtas!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *