Briedis nokautē Viljamsu – bokseri, kurš uzvarējis Maiku Taisonu

23. martā «Arēnā Rīga» 19. uzvaru savā profesionālā boksera karjerā izcīnīja Latvijas slavenākais bokseris Mairis Briedis, otrajā raundā ar tehnisko nokautu pieveicot bijušo WBC pasaules čempiona titula pretendentu boksā supersmagajā svarā Deniju Viljamsu.

23. martā «Arēnā Rīga» 19. uzvaru savā profesionālā boksera karjerā izcīnīja Latvijas slavenākais bokseris Mairis Briedis, otrajā raundā ar tehnisko nokautu pieveicot bijušo WBC pasaules čempiona titula pretendentu boksā supersmagajā svarā Deniju Viljamsu.

Cīņas pirmajās epizodēs Viljamss centās iegūt iniciatīvu, taču Briedis ātri vien to pārņēma, jau pirmo triju minūšu laikā sagādājot britam ne mazums problēmu. Viljamss pārsvarā strādāja aizsardzībā, saņemot krietnu devu latvieša sitienu.

Otrajā raundā Brieža pārākums izpaudās vairāk nekā acīm redzami. Ātri vien Denijs tika aizsūtīts nokdaunā, kam ar nelielu intervālu sekoja vēl divi nokdauni. Tiesa, arī pēc tam Viljamss bija gatavs turpināt cīņu, tomēr, kad Briedis ar spēcīgu sitienu no labās britu vēlreiz noguldīja uz ringa dēļiem, tiesnesis cīņu pārtrauca, piešķirot Mairim uzvaru ar tehnisko nokautu. Tā bija 19. Brieža uzvara 20 cīņās profesionālajā boksā un 13. panākums ar nokautu. Savukārt, Viljamsam, kurš šobrīd atrodas karjeras norietā, šis bija jau sestais zaudējums pēc kārtas un desmitais pēdējās 14 cīņās.

Skaļāko uzvaru savā karjerā britu bokseris izcīnīja 2004. gadā, ceturtajā raundā nokautējot toreiz karjeras norietā esošo boksa leģendu Maiku Taisonu. Viljamss bijis britu smagsvaru čempions, WBO interkontinentālais čempions, kā arī cīnījies par WBC čempiona titulu pret Vitāliju Kļičko. Lai arī karjeras pēdējās cīņās piedzīvoti zaudējumi, lielākoties brits spējis izturēt visus raundus un piekāpies tikai pēc punktiem.

Skrīvers zaudē cīņā par Baltijas MMA titulu

Cīņā par vakanto Baltijas MMA čempiona titulu vieglajā svarā, aizvadot visus piecus atvēlētos raundus, otro zaudējumu karjerā piedzīvojis Latvijas vieglā svara reitingu līderis, tukumnieks Edgars Skrīvers, kurš piekāpās lietuviešu sportistam Sauļusam Buciusam.

Jau pirms cīņas Edgars izteicās, ka Bucius ir viņa nopietnākais pretinieks. Arī Sauļus bija līdzīgās domās par Skrīveri, kurš speciāli dēļ šīs cīņas ar latvieti nometa 7 kg un sportistu svēršanās procedūrā svēra 66,9 kg. Savukārt Edgars bija par 800 g vieglāks.

Sportisti ringā aizvadīja piecus raundus, pēc kuriem sānu tiesneši ar vienbalsīgu lēmumu pēc punktiem uzvaru atdeva Sauļusam Buciusam, kurš tika kronēts par jauno Baltijas čempionu svarā līdz 72 kg.

«TM Fighting Grand Prix» rezultāti:

Disciplīna Uzvarētājs Zaudētājs Metode Raunds Laiks
MMA Amirans Kavtaradze Tautvydas Lileikis TKO 1 1:52
MMA Artūrs Čerņavskis Paul Gruntjes Submission 1 2:04
MMA Saulius Bucius (Lietuva) Edgars Skrīvers Decision 5 3:00
MMA Valts Višņevskis Arturas Liutika TKO 1 2:17
MMA Michel Adalena Mārtiņš Egle KO 2 1:34
MMA Jurijs Višņevskis Paulius Peceliuna Submission 1 2:33
K-1 Staņislavs Makarenko Vladimir Sharakov TKO 1 2:01
K-1 Mareks Lavrinovičs Lucas Ablozevicius Decision 3 3:00
K-1 Zaurs Dzavadovs Valērijs Mikalauskas Decision 3 3:00
Bokss Mairis Briedis Danny Williams TKO 2 1:09

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *