Svētdiena, 2017. gada 22. janvāris
Austris
LZ: +2, R, 5.2 m/s

Tā Otros Ziemsvētkus svinēja Kandavā /FOTO/ (1)

Tā nu kļuvusi par tradīciju – kad katrs pats savās mājās pie eglītes jau pasēdējis, visi tiek aicināti uz Kandavu, uz kopīgo svinēšanos. Un tā arī šogad, otrajos Ziemassvētkos, izmetot loku pilsētas centrā, bija iespēja gan radoši padarboties, gan baudīt ugunīgu šovu vai vienkārši pēcsvētku mieru.

Svētku turnīrs Kandavā /FOTO/ 

Sportiskā garā 25. decembra diena tika aizvadīta Ziemassvētku turnīrā, kur visus aktīvos sportistu kopā aicināja sportiskas aktivitātes. Rīts iesākās ar novusa spēlēm.

Vecgada pavadīšana un jaungada sagaidīšana Tukuma pusē (2)

“Gads aizskrējis nemanot!”, tā daudzi teiks gada pēdējā dienā. Kā to pavadīt un kā sagaidīt Jauno gadu, gan jau, ka lielākajai daļai plāni ir sastādīti. Bet ja īsti skaidrības nav vai nevar izvēlēties, kurp doties un ko darīt šī gada pēdējā dienā un nākamā gada pirmajā dienā, dodieties uz Tukumu!

Par Kandavas novada domes priekšsēdētāju ievēl Alfredu Ķieģeli (106)

28. decembrī notika Kandavas novada domes ārkārtas sēde, kur darba kārtībā bija tikai viens jautājums – “Kam kļūt par nākamo novada domes priekšsēdētāju?” Gada pēdējā novada domes sēdē 29. decembrī, deputāti lems par to, vai saglabāt novadā arī domes priekšsēdētāja vietnieka amatu.

Irlavā jau septīto reizi izcīnīts Jāņa Lutera kauss novusā /FOTO/ 

25. decembrī Irlavas sporta namā uz Jāņa Lutera ceļojošā kausa 7. izcīņu novusā bija sabraukuši 18 dalībnieki no Jaunpils, Tukuma, Jelgavas, Bērzes, Kaķeniekiem, Penkules, Dobeles, Irlavas un Kandavas.

Tukuma Romas katoļu baznīcai – 120 /FOTO/ (7)

26. decembrī Romas katoļu Tukuma svētā Stefana baznīcas draudze svinēja sava dievnama 120 gadu pastāvēšanas jubileju, katoliskā baznīca atzīmēja arī Svētā Stefana dienu un tika iesvētīta mākslinieces Ilzes Pauliņās svētbilde ar baznīcas aizbildņa Svētā Stefana attēlu.

Agijas Stakas ilustrāciju izstāde Tukuma galerijā «Durvis» 

Tukuma galerijas «Durvis» skatlogā raugās mākslinieces Agijas Stakas zīmētais rūķis, bet galerijā apskatāmi arī citi viņas radītie stāstu, dzejas un pasaku tēli, kas kā ilustrācijas dzīvo savu dzīvi grāmatās.

Lestenes baznīcā piemin Ziemassvētku kaujas 

23. decembrī Lestenes baznīcas svētku dievkalpojumā tika pieminēta 72. gadskārta kopš 1944. gada decembrī un janvārī Lestenes un Džūkstes apkārtnē norisinājās Ziemassvētku kaujas, kurās pretējās pusēs cīnījās Latvijas karavīri.

Kandavā četri cilvēki izrēķinās ar piekto, draudot ar iedarbinātu motorzāģi… (32)

21. decembrī četri cilvēki, lai atgūtu it kā 100 nozagtus eiro, nolaupījuši cietušo, ielikuši viņu automašīnas bagāžniekā un aizveduši uz mežu. Tur nolaupīto iespaidojuši fiziski un draudējuši viņam ar iedarbinātu motorzāģi.

Sāk gatavoties Tukuma 3. pamatskolas piebūves un stadiona būvniecībai (7)

SIA «Selva Būve» sākusi priekšdarbus, lai varētu sagatavoties Tukuma 3. pamatskolas piebūves un stadiona būvniecībai. Skolas teritorijā un arī zemes gabalā, kuru pašvaldība iegādājās piebūves būvniecībai, jau nocirsti krūmi un daļa koku.

Mežā izmesti jogurti un nodīrāta aļņa āda (8)

Saņēmām kāda lasītājā sūtītu foto ar mežā uzietiem, kāda neapzinīga pilsoņa izmestiem jogurtiem. Un, dodoties skatīt mēslotāja darbus klātienē, turpat blakus – svaigi nodīrāta meža zvēra āda un kāju pāris…

Jaunieši sagādā svētku mielastu Tukuma patversmē mītošajiem (3)

22. decembrī Tukuma Jauniešu sociālā centra virtuvē strādāja Tukuma jauniešu centra, Jauniešu sociālā centra dalībnieki, viņu vadītājas Dace Laukmane, Kristīne Liepiņa, brīvprātīgais no Francijas – Nordine Benčiha (Nordine Benchiha) kopā ar mentori Zani Siliņu.

Tukuma Raiņa ģimnāzijas ikgadējais svētbrīdis baznīcā (2)

21. decembrī Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika ikgadējais Ziemassvētku koncerts, kurā jauktais koris «Savējie» skolotājas Rasmas Valdmanes vadībā izpildīja Jāņa Lūsēna dziesmas.

Tukuma slimnīca savos 130. Ziemassvētkos 

SIA «Tukuma slimnīca» kolektīvs 22. decembrī svinēja Ziemassvētkus un atskatījās uz šajā gadā paveikto. Gads aizvadīts Tukuma slimnīcas 130. dzimšanas dienas zīmē, un par godu tai kolektīvs iesaistījies Tukuma muzeja veidotās izstādes «Sanitas» tapšanā.

Ziemassvētki Kandavas internātvidusskolā 

Decembris Kandavas internātvidusskolā ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad katrs iededz sirdī savu Cerību zvaigzni. Mūsu skolas čaklie rūķi skolu pārvērta par pasaku namiņu – katra klase veidoja savu noformējumu gan skolā, gan internāta istabiņās.

Redakcijas sleja
  • Inese Beigate Māksla kritizēt 

    Pirmdienas vakarā Jaunajā Rīgas teātrī tika pasniegta Normunda Naumaņa vārdā nosauktā Gada balva māk ...

  • Agita Puķīte Otra kurpēs iekāpjot 

    Ar ziemu parasti ir viena nelaime – kad tā atnāk un ir tāda īsta – ar sniegu un salu, tā rada problē ...

  • Rūta Fjodorova Par īstajām vērtībām (11)

    Vallē nozāģēta otra dižākā tūja Latvijā – Pētermuižas dižtūja. Tās apkārtmērs – 2,76 m. Koks bijis v ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Tukumā būtu vajadzīga publiskā pirts?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2017.01.22 | 10:00

Šautriņu mešana Tumē 

2017.01.22 | 10:00

Novuss Irlavā 

2017.01.22 | 10:00

Bērnu un «U-16» hokejs Tukumā 

2017.01.22 | 10:00

Telpu futbols Cērē 

2017.01.22 | 11:00

Šahs Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. janvāra 10.32 līdz 1. februāra 10.11
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators