Svētdiena, 2017. gada 22. janvāris
Austris
LZ: +2, R, 5.2 m/s

Tukumā apcietināta sieviete, kura šogad krimināli sodīta jau četras reizes (3)

8. septembrī Tukumā, Kurzemes ielā, kāda 1971. gadā dzimusi sieviete no veikala nozaga 0,5 l tilpuma degvīnu «Nastojašķaja». Uzsākts kriminālprocess, sieviete aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Kas jādara vecākiem, lai saņemtu Tukuma pašvaldības atbalstu skolēnam? (4)

Skolēniem, kas izglītību iegūst Tukuma novada pagastu skolās un kam uz skolu jābrauc ar autobusu, šis brauciens uz izglītības iestādi ir bez maksas, neatkarīgi no tā, vai pārvadājumus veic skolas vai pašvaldības organizēts transports, vai arī pārvadātājs ir SIA «Tukuma auto».

Tukumā novērtējami 11 meti Meierovica piemineklim (3)

8. septembrī Tukuma novada domē atklāta izstāde, kurā apskatāmi Zigfrīda Annas Meierovica pieminekļa metu konkursā iesniegtie 11 darbi. Ikvienam iespējams balsot par metiem, kas domē būs apskatāmi līdz 15. septembrim.

Jaunpilnieki skolotāju Artūru Zarembu piesaka konkursam (2)

Jaunpils vidusskolas 12. klases meitenes «ZZ» konkursam par iedvesmojošāko Latvijas skolotāju pieteikušas savu audzinātāju Artūru Zarembu. Lūk, kā meitenes viņu prezentē: “Viņš mūs audzina un ar visu savu skolotāja mīlestību lolo jau kopš 2009. gada septembra. Kopā esam daudz cīnījušies, strīdējušies un smējušies.”

Bērnu uzraudzības grupiņai Degolē – pieci gadi 

8. septembrī bērnu uzraudzības grupa «Bitīte» Degoles pagasta Vienībā atzīmēja piecu gadu jubileju un aicināja ciemos arī tos bērnus, kas piecu gadu laikā tieši te ieguvuši pirmās prasmes un zināšanas.

Kandavas jauniešu centrā atklāta Betijas Čākures gleznu izstāde 

No 7. septembra līdz pat Ziemassvētkiem Kandavas jauniešu centrā «Nagla» būs aplūkojami pašu jaunietes – Betijas Čākures – gleznas. Betiju kandavnieki plašāk pazinuši akordeona spēles dēļ.

Diriģents Tālivaldis Gulbis: “Dziedāšana palīdz harmonizēt ķermeni un garu” (1)

Pērn pavasarī, īsi pirms ikgadējā koristu eksāmena jeb skates, bez sava virsvadītāja palika viens no kuplākajiem Tukuma novada kolektīviem – skolotāju koris «Vanema». Līdzšinējā mākslinieciskā vadītāja Jāņa Ozola darbu pārņēma Tālivaldis Gulbis.

Tukuma centrā beidzot paplašina stāvlaukumu (5)

Teju rīs gadus diskutē par to, kur likt automašīnas Tukumā, Brīvības laukumā, lai nodrošinātu pieejamību pilsētas centram. Diskusiju laikā tika pieminēts pašvaldībai piederošais zemes gabals Brīvības laukumā 18, ko nereti sauc par ielu…

Celtnieku ielas iedzīvotājiem Tukumā – skats pa logu – kā pēc kara (12)

Tukumā, Celtnieku ielā 6, 8 un 10, pa logu uz sētas pusi veras skats kā pēc kara – pagalmā zem logiem betona kvadrāti un apdrupušas plāksnes, kas palikušas pēc katlumājas nomaiņas, apdrupušu sarkano ķieģeļu žodziņi

Tukumā notiek Baltijas jūras reģiona piļu un muzeju asociācijas Ģenerālā asamblejas sanāksme (6)

No 7. līdz 10. septembrim Durbes pilī pirmoreiz notiek Baltijas jūras reģiona piļu un muzeju asociācijas Ģenerālā asamblejas sanāksme, kurā piedalīsies asociācijas biedri no Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Zviedrijas, Somijas un, protams, arī Latvijas.

Rosina likvidēt luksoforu pie Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas (26)

Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes Tukuma iecirknis un tā priekšnieks Janeks Bahs vērsies Tukuma novada domē, rosinot noņemt luksoforu pie gājēju pārejas Lielajā ielā, iepretī kafejnīcai «Miķelītis» un E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolai.

Vecākus Tukumā satrauc blusas bērnu rotaļlaukumā (23)

Jautā lasītājs: – Rotaļu laukumam Tukumā, Spartaka un Kurzemes ielu māju rajonā, ir viena problēma – tur ir smilšainas vietas, tāpēc ir daudz blusu, un, ja blusa bērnu sakož, viņam rodas ļoti liela alerģija, kas atkal rada problēmas apmeklēt bērnudārzu.

Lapmežciemā aizturēts jūrmalciemu māju apzadzējs (2)

Naktī uz piektdienu, 26. augustu, ap 3.00 Engures novada Lapmežciemā tika aizturēts automašīnas «Volvo V40» vadītājs – kāds 1959. gadā dzimis vīrietis. Policisti automašīnā konstatēja laužņus, kā arī rīkus, kas paredzēti slēdzeņu atvēršanai un iekļūšanai mājā.

Tukumā aizvadītas sezonas noslēguma sacensības vieglatlētikā /FOTO/ (2)

Tukuma sporta skolas stadionā Lauktehnikā aizvadītas Tukuma Vieglatlētikas kluba rīkotās atklātās Rudens sacensības, kas pulcēja ap 100 vieglatlētu no Talsiem, Jelgavas, Ventspils un Tukuma.

Draudīgs grausts Tukumā vilina bērnus un pusaudžus (14)

Jau vairāk nekā 16 gadus Tukumā, Spartaka ielā 16B, redzama nepabeigta jaunbūve, un visus šo laiku iedzīvotāji aicina gan tās īpašniekus, gan arī pašvaldību īpašumu sakārtot, norobežot vai nojaukt, lai tajā nevarētu ielīst bērni un lai nenotiktu nelaime.

Redakcijas sleja
  • Inese Beigate Māksla kritizēt 

    Pirmdienas vakarā Jaunajā Rīgas teātrī tika pasniegta Normunda Naumaņa vārdā nosauktā Gada balva māk ...

  • Agita Puķīte Otra kurpēs iekāpjot 

    Ar ziemu parasti ir viena nelaime – kad tā atnāk un ir tāda īsta – ar sniegu un salu, tā rada problē ...

  • Rūta Fjodorova Par īstajām vērtībām (11)

    Vallē nozāģēta otra dižākā tūja Latvijā – Pētermuižas dižtūja. Tās apkārtmērs – 2,76 m. Koks bijis v ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Tukumā būtu vajadzīga publiskā pirts?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2017.01.22 | 10:00

Šautriņu mešana Tumē 

2017.01.22 | 10:00

Novuss Irlavā 

2017.01.22 | 10:00

Bērnu un «U-16» hokejs Tukumā 

2017.01.22 | 10:00

Telpu futbols Cērē 

2017.01.22 | 11:00

Šahs Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. janvāra 10.32 līdz 1. februāra 10.11
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators