Antra Sprēde

LČ 1. līgas spēle hokejā: Tukums – Daugavpils

Latvijas hokeja čempionāta 1. līgas spēlē svētdien, 11. oktobrī, HK «Tukums/Stiga RM» pēcspēles metienos ar rezultātu 3:2 uzvarēja «RM Daugavpils/LDZ Cargo».

Tukumnieki rezultātu atklāja pirmās trešdaļas 14. minūtē. Vārtus vairākumā guva Miķelis Pāvilsons. Pirmajā trešdaļā vislielāko sodu – 10 minūtes par disciplināro pārkāpumu – saņēma HK «Tukums/Stiga RM» hokejists Elvis Kaimiņš. Daugavpils komanda kopumā nopelnīja sešas soda minūtes, tukumnieki – 16.

Spēli tiesāja galvenais tiesnesis Juris Balodis un līnijtiesneši Oļegs Kokins un Gatis Everts.

Komentāri

1. Ak jūs žurnālistiņi 😀 Apskatiet spēles protokolu un saskaitiet tak pareizi tās soda minūtes!!!!!

2. Šeit nav ielikts pilnīgs raksts. Turklāt, soda minūtes minētas tikai par pirmo trešdaļu, nevis spēli kopumā!