Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs

Sākusies pieteikšanās apbalvojumam «Laiks Ziedonim» /VIDEO/

6. janvārī, Zvaigznes dienā, Imanta Ziedoņa fonds «Viegli» izsludina pieteikšanos apbalvojumam «Laiks Ziedonim». Apbalvojums jau otro gadu tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, bērniem un jauniešiem, tautsaimniecībā un literatūrā.

Atklāts piemineklis Imantam Ziedonim

3. maijā Imantam Ziedonim būtu apritējis 81 gads. Šī bija jau otrā dzimšanas diena bez dzejnieka. Pērn viņa tuvākie deva solījumu dzimšanas dienā viņa mūža mājās – Ragaciema kapos – atklāt pieminekli.

Imanta Ziedoņa jubilejas pasākumā «Mans Ziedonis»

Piektdienas, 3. maija, vakarā Tukuma luterāņu baznīcā vijolniece Madara Liepiņa un pianists Daumants Liepiņš aicināja uz Imantam Ziedonim veltītu koncertu. Viņi vēlēja mūziku iedomāties krāsainu – līdzīgi kā Ziedonis «Krāsainajās pasakās» mudināja redzēt notikumus un lietas krāsainas.

1. maijā – Imanta Ziedoņa piemiņas koncerts «LNT»

Atzīmējot 1.maija svētkus, kanāls LNT piedāvās nesen aizsaulē aizgājušā dzejnieka Imanta Ziedoņa piemiņas koncertu, kurā skaistas un sirsnīgas dziesmas mīsies ar dzejoļu lasījumiem. Koncertā uzstāsies Latvijā cienīti un mīlēti mākslinieki kā Žoržs Siksna, Ingus Pētersons un citas personības.

Domājam Ziedoni. Klausāmies Ziedoni. Lasām Ziedoni. Pievienojies!

Ziedonis un Latvija, Ziedonis un latviešu valoda, Ziedonis un mēs. Tie ir tik saistīti un tik nedalāmi jēdzieni. Ir un būs. Ziedoņa balss turpina skanēt caur mums.

«Latvijas radio» godinās Ziedoni piemiņas programmās

Godinot un pavadot pēdējā gaitā dzejnieku Imantu Ziedoni, 6. martā Latvijas Radio programmās skanēs tiešraides no piemiņas dievkalpojuma un dzejnieka atstātais kultūras mantojums dzejā un mūzikā.

Mūžībā aizgājis dzejnieks Imants Ziedonis

Trešdien, 27. februārī, 79 gadu vecumā miris izcilais Tautas dzejnieks, Tukuma novada Goda pilsonis Imants Ziedonis.
Atvadīšanās notiks 6. martā Rīgas Domā.

Ziedoņlaiku – ķiršu ziedēšanu – gaidot

Šis maijs, kad atkal ķirši ziedēs Tukumā, būs Imanta Ziedoņa 80-gades mēnesis. Līdz tam vēl sniegiem jānokūst un ledum jāaiziet. Bet 9. februārī, nemīlīgā februāra sestdienā, par Dzejnieku un dzīves mākslu Mūzikas skolas zālē runāja filozofe un dzejniece Iveta Šimkus.

Tukumā ieskandināts Imanta Ziedoņa jubilejas gads /FOTO, VIDEO/

3. maijā – ziedoņa laikā – Tautas dzejniekam Imantam Ziedonim apritēs 80. Tuvojoties šai jubilejai, Tukuma novadā iecerēti «Imanta Ziedoņa lasījumi» – pasākumu cikls ar muzikāli literāru tuvināšanos Ziedoņa domām un idejām.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Egils Levits būs labs Latvijas valsts prezidents?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool